Uwaga Na Nowy Firmware 3.0 !!!

ps_user

New member
Bez reklam
A ja po aktualizacji zliczyłem YLOD:x Pewnie zbieg okoliczności, ale jednak :rolleyes:
Powiększenie ikon, in plus. Poza tym mały pozytywny szczegół, po wyjściu z wiadomości, menu cofa się nareszcie tylko o jeden poziom. Wcześniej cofało do początkowego menu wiadomości i trzeba było znów wchodzić w odebrane.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
tomek123 napisał:
UWAGA NA NOWY FIRMWARE !!!

PS 3 mam od ok 2miesiecy , wczesniej zero problemów.
Dziś po aktualizacji Konsola cały czas mi sie wiesza ;/ ;/ ;/
Najpierw podczas gry w Uncharted ( zacieło podczas gry ) Po resecie zawiesił sie na kilka minut system .
W tej chwili podczas wczytywania sie gry konsola wiesza sie na amen ;/

Dodam ze cała instalacja nowego firmware-u odbyła sie prawidłowo ( bez zadnych akcji typu ,, brak prądu '' )

Totalnie jestem wsciekły ;/
Poradzcie co zrobić z tym fantem :(

Mnie spotkalo to samo a mam PS3 80Gb i tez przy uncharted. Niestety nic z tym nie zrobisz, bo to kolejny blad SONY. Trzeba czekac na poprawke. Na szczescie nie zdarza sie to we wszytkich grach, szczegolnie trzeba uwazac na Uncharted, UFC, Batman Arkham Asylum i Bioshock. Reszat goer dziala...
 

wasylhh

New member
Bez reklam
ps_user napisał:
A ja po aktualizacji zliczyłem YLOD:x Pewnie zbieg okoliczności, ale jednak :rolleyes:
Powiększenie ikon, in plus. Poza tym mały pozytywny szczegół, po wyjściu z wiadomości, menu cofa się nareszcie tylko o jeden poziom. Wcześniej cofało do początkowego menu wiadomości i trzeba było znów wchodzić w odebrane.

Jesli masz YLOD (zakladam, ze PS3 60Gb) i chcesz to naprawic domowymi sposobami to napisz mi na PW, powiem ci jak to zrobic...
 

cyber78

Member
Bez reklam
wasylhh napisał:
Mnie spotkalo to samo a mam PS3 80Gb i tez przy uncharted. Niestety nic z tym nie zrobisz, bo to kolejny blad SONY. Trzeba czekac na poprawke. Na szczescie nie zdarza sie to we wszytkich grach, szczegolnie trzeba uwazac na Uncharted, UFC, Batman Arkham Asylum i Bioshock. Reszat goer dziala...
Specjalnie wczoraj odpaliłem Uncharted, pograłem ze 4 godzinki i żadnych problemów nie było.
 

mietek099

New member
No u mnie też update przebiegł bez żadnych problemów (PS3 80GB, roczna). Uncharted wprawdzie jeszcze nie odpalałem, ale posiadam więc dziś to sprawdzę. Bioshock'a też sprawdzę. Co do zmian w nowym FW - fajny bajer jest z tymi ruchomymi tapetami, aczkolwiek (jak już Masta_J wspominał) menu w niektórych przypadkach będzie mało czytelne.

EDIT:
Wszystkie gry śmigają bez problemu ;]
 
Ostatnia edycja:

Kent

New member
Update też przebiegł u mnie bez problemu. Grałem dzisiaj specjalnie w Bioshock i działa bez zarzutu, żadnych zwiech, także nie wiem, może PS3 60GB to nie dotyczy :D. Również nie rozumiem, dlaczego Sony zrezygnowało z napisu Playstation 3 podczas włączania gier. Może to i dziwne, ale jakoś tak przywykłem do tego i teraz odczuwam za każdym razem, że czegoś brakuje :p
Pozdrawiam :)
 

k0val

New member
cyber78 napisał:
Specjalnie wczoraj odpaliłem Uncharted, pograłem ze 4 godzinki i żadnych problemów nie było.
zależy to od wersji konsoli nie mówię tu o podziale na dyski bo konsole z takimi samymi dyskami też się dzieli na rożne serie ,wersje
 

Bambolo82

Banned
Nie miałem żadnych problemów z aktualizacją mojej PS3 do 3.00.

Uncharted działa bez problemu, żadnych zwiech. Bioshock'a nie mam. Pady działają dobrze jak zawsze. Wszystko OK!

:eek:k:

Ja też wolałem stary napis "PLAYSTATION 3" przy odpalaniu gry. Przydałoby się dalsze dopieszczenie interfejsu pod względem estetyki, w szczegolności nie podobają mi się te szare prostokątne tła avatarów w liście przyjaciół XMB oraz trochę tandetne białe logo "PS3" przy odpalaniu konsoli.
 

BelYaal

New member
mataman napisał:
Nie wspominając o zniknięciu czarnego tła. Ja chce mój black background!!!!!!

A ja mialem z tym problem wlasnie we wczesniejszej wersji, bylo niby na czarno ale po pewnym czasie robila sie zamianka na jakies dupne kolorki, w 3 faktycznie juz wogole nie ma czarnego, ale dalem sobie niebieski i mi go trzyma chociaz bez zmian
 

darkmajin

Member
Bez reklam
Zero problemów.

do poprawki

- stare logo i dzwiek startupa
- XMB przy sluchaniu muzyki
- usunac ramke kolo zegarka
- usunac szare ramki friendsów
- mniejsze ikony i czcionka na boga...

ps3 60gb
 

cyber78

Member
Bez reklam
darkmajin napisał:
Zero problemów.

do poprawki
(...)
- XMB przy sluchaniu muzyki
(...)
I used to be able to surf the net and listen to music simultaneously. Now I can’t. Why?

The PS3 extended the upsampling capability to audio tracks stored on HDD and storage media with v3.00. Some function on the XMB such as the internet browser and photo gallery outputs with 48KHz only so you need to set audio outputs as 48Khz to enjoy music and net surfing.

http://www.thesixthaxis.com/2009/09/08/sony-looking-at-icon-and-font-sizes/
 
Do góry