Uwaga Na Nowy Firmware 3.0 !!!

tomek123

New member
UWAGA NA NOWY FIRMWARE !!!

PS 3 mam od ok 2miesiecy , wczesniej zero problemów.
Dziś po aktualizacji Konsola cały czas mi sie wiesza ;/ ;/ ;/
Najpierw podczas gry w Uncharted ( zacieło podczas gry ) Po resecie zawiesił sie na kilka minut system .
W tej chwili podczas wczytywania sie gry konsola wiesza sie na amen ;/

Dodam ze cała instalacja nowego firmware-u odbyła sie prawidłowo ( bez zadnych akcji typu ,, brak prądu '' )

Totalnie jestem wsciekły ;/
Poradzcie co zrobić z tym fantem :(
 

cyber78

Member
Bez reklam
mg30906 napisał:
czy update jest obowiązkowy , czy wymusza upgrade przy wejściu do PSS ?

pzdr
Jest obowiązkowy, jak się załadujesz swój profil to w prawym górnym rogy wyświetla się stosowny komunikat.
U mnie żadnych problemów po instalacji.
Co do wieszania to na początek spróbuj tak:
wyłącz konsole z tyłu, i odłącz kabel zasilający na 1-2 minut
podłącz zasilanie i włącz konsolę z tyłu
teraz zresetuj ustawienia wyświetlania, czyli połóż palec na włączniku i trzymaj do kilkukrotnego piśnięcia konsoli (około 5s) - konsola wykryje jeszcze raz odbiornik i ustawi najlepszą rozdzielczość

To taki pierwszy strzał, pewnie nie pomoże, ale od tego trzeba zacząć. Napisz czy coś to dało.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Narazie konsola działa .
Zassałem z Japan ruchome theme z gry AFRIKA ,super to wyglada :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

neospiderman

New member
Już obadałem sytuacje z muzyką w xmb.
Jak się ma ustawione w opcjach audio 48kHz to wszystko gra, jak 44.1/itd. to wtedy nie działa.
Jak ktoś w Sony to zauważy to może w nowym fw poprawią.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Właśnie zaktualizowałem swoją czarnulkę. Póki co nic złego się z konsolą nie dzieje ;) Co do FW to jak dla mnie zrąbali sprawę z powiększeniem ikon menu. Ale reszta wypada nieźle. Mimo wszystko czekam na jakieś konkretne zmiany, może coś dodadzą poważniejszego zamiast efektów wizualnych?
 

Traper2000

New member
Forest89 napisał:
Właśnie zaktualizowałem swoją czarnulkę. Póki co nic złego się z konsolą nie dzieje ;) Co do FW to jak dla mnie zrąbali sprawę z powiększeniem ikon menu. Ale reszta wypada nieźle. Mimo wszystko czekam na jakieś konkretne zmiany, może coś dodadzą poważniejszego zamiast efektów wizualnych?

A ja uważam, że teraz wielkość ikon jest dobra. Nie każdy gracz jest nastolatkiem i ma sokoli wzrok i nie każdy gracz siedzi z nosem w tv.
Teraz można siedząc na kanapie 3 metry od TV bez problemu poruszać się po menu... (+) dla Sony !
 

MMrozo

New member
Forest89 napisał:
Właśnie zaktualizowałem swoją czarnulkę. Póki co nic złego się z konsolą nie dzieje ;) Co do FW to jak dla mnie zrąbali sprawę z powiększeniem ikon menu. Ale reszta wypada nieźle. Mimo wszystko czekam na jakieś konkretne zmiany, może coś dodadzą poważniejszego zamiast efektów wizualnych?

Jeśli coś zrąbali to na pewno opcję wysyłania dźwięku przez wszystkie źródła, jeśli się to wybierze to po hdmi "idzie" tylko 5.1 i 44/48kHz. Po optyku jeszcze gorzej bo tylko stereo. Generalnie porażka. :(
 

cyber78

Member
Bez reklam
MMrozo napisał:
Jeśli coś zrąbali to na pewno opcję wysyłania dźwięku przez wszystkie źródła, jeśli się to wybierze to po hdmi "idzie" tylko 5.1 i 44/48kHz. Po optyku jeszcze gorzej bo tylko stereo. Generalnie porażka. :(
Nic nie zrąbali, tylko trzeba przeczytać info które wyświetla się jako podpowiedz pod ta opcją.
Na kanale "głównym" idzie maks (5.1 lub 7.1) a po "drugim" stereo.
Więc jak mam ustawione wyjście audio na Optyk to tutaj mam 5.1, a po włączeniu nowej opcji puszcza mi dodatkowo stereo po HDMI do TV.
 

MMrozo

New member
cyber78 napisał:
Nic nie zrąbali, tylko trzeba przeczytać info które wyświetla się jako podpowiedz pod ta opcją.
Na kanale "głównym" idzie maks (5.1 lub 7.1) a po "drugim" stereo.
Więc jak mam ustawione wyjście audio na Optyk to tutaj mam 5.1, a po włączeniu nowej opcji puszcza mi dodatkowo stereo po HDMI do TV.
Na głównym po HDMI idzie maks 5.1 jeśli jest ustawione na multi. Ja mam podłączone do ampli hdmi i optyk ideałem było by aby po obu drogach sygnał był kompletny a tak trzeba przełączać opcje w konsoli. Problem jest z kopiami filmów z Blu-ray, które maja jakoś wadliwy dźwięk (bardzo wysokie częstotliwości - piszczy). Po optyku jest ok, więc pewnie problem z DHCP. Przykład Auta lub Vicky Cristina Barcelona. Wiem, że zaraz będzie, że .... ale w Polsce nie ma tych filmów na BD.
 

tomek_fcb

New member
u mnie po aktualizacji jak na razie odpukać problemów nie stwierdziłem, denerwuje mnie jednak trochę dziwna czcionka w tym FW ;/ wszystko jest większe, będę musiał się przyzwyczaić do tego cóż...:neutral:
 
Do góry