Uwaga na nowego TW5000

tomek67

New member
dread napisał:
TW2900 a TW5000 to dwa różne światy, nawet dwuletni TW2000 zjada go na śniadanie :)
Głównie chodzi o kontrast i poziom czerni, więc aby w pełni wykorzystać możliwości tych wysokokontrastowców to trzeba popracować nad pokojem.
Z całą pewnością TW2900 nie ma żadnych szans, zwłaszcza, że jeszcze nikt z naszej grupy chyba nie widział go na oczy ;);)
Wczoraj byłem padnięty po całym tygodniu i nawet nie wypakowałem go z pudła, dziś wieczorem to nadrobię.
A tak poważnie to w gruncie rzeczy nawet nie wiem czy ten projektor ma panele nieorganiczne czy nie.
Materiały w sieci były różne.
 

absolus12

New member
Przeczytałem prawie cały wątek o TW3500 (jest też nieco na temat tw2900 i tw3000) na avsforum i ponoć w powyższych modelach są jednak panele organiczne ale nowej generacji, ma to oznaczać, że obraz nie traci na jakości tak szybko jak to było poprzednio (ponoć nie ma z tym problemu - tak mówili przedstawiciele i użytkownicy Epsona).

W chwili obecnej poważnie zastanawiam się nad tw3500, chociaż nie wiem czy warto dopłacać w stosunku do tw3000 i tw2900, przed zakupem chyba będę musiał jednak wybrać się na długa wycieczkę i obejrzeć powyższe modele w akcji - brrr a nie mam czasu na takie wypady. Może ktoś z was porównywał je i może coś na ten temat powiedzieć.
 
Do góry