Uwaga na arendt-24.pl

Marlena_I

New member
waór pisma

Hej! Byłem wczoraj (28.07 br) na policji i zgłosiłem złodziejskie praktyki ARENDT-24.pl :-x

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z przygotowanego przeze mnie pisma (zgłoszenia) podłączam ten dokument w formacie PDF i WORD w załączniku (mam nadzieję, że załączniki będą dostępne). Wieżę, że moje pismo przyda się Wam, gdy będziecie składali swoje zgłoszenia na policję.

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)


czy mogłabym prosić o wzór?! m.ignaciuk@op.pl
 

jbolek

New member
dzisiaj zgłosiłem sprawę na policję - szans jednak dużych na odzyskanie nie ma (nawet w przypadku pozytywnego zakończenia sprawy może się okazać, że nie będzie z czego/kogo ściągać....)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Współczuje Wam wszystkim...
Raz został oszukany przez osobą sprzedającą filmy. Zgłosiłem sprawę na policję... kwota niecałe 200 zł. Po tygodniu otrzymałem już informacje od prokuratury że sprawa umorzona. Tłumaczenie prokuratora: że koszty prowadzenia dochodzenia przewyższają wartość filmów, gdzie zostałem oszukany. Druga sprawa - sprzedający - miał pozytywną historię sprzedaży... argument który wysunęli dalej - iż nie miał na uwadze oszukania mnie. Sam dla Policji zdobyłem nr konta, adres... itd... nic z tym nie zrobili. Ale tutaj widzę że sprawa może być gruba, wiec nie poddawajcie... i walczcie o swoje...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
No tak ,jak może być inaczej kiedy kodeks karny zaczyna się od takiego stwierdzenia :
Art 1 .§ 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma.
 

iro33

New member
Witam. Również zostałem oszukany przez firmę Arendt-24.pl na kwotę prawie 800zł !(nie doszły prezent dla mojej żony za urodzenie mi pięknej córeczki) :| Sprawa zgłoszona na policję. W komisariacie mówią Panowie policjanci , że jesteśmy bez żadnych szans na odzyskanie pieniędzy. Banki bezradne, nic w tej sprawie nie mogą zrobić. Strona cały czas aktualna i następni dołączają do grona oszukanych. Dla mnie nie zrozumiałe. Pozdrawiam Ireneusz
 

denbi

New member
Ja jestem tylko przerażony beztroskością osób, które nie szukają opinii przed zakupem tylko w ciemno lecą na rzeź... :-( Oczywiscie, wszystkich oszukanych żal, ale wielu przypadków dałoby się uniknąć przy zastosowaniu elementarnej ostrożności. Internet daje tyle możliwości...
 
Do góry