Uwaga na arendt-24.pl

majjkel

New member
Ja staram się nie kupować w sklepach gdzie nie ma możliwości płatnością kartą lub w inny sposób, ale tylko przez operatora płatności. Operatorzy kart, jeżeli nie otrzymasz towaru muszą zwrócić zapłaconą kwotę.
Jeżeli jest tylko możliwość płatności przelewem to zwykle jest to wałek. Operatorzy płatności nie obsługują podejrzanych klientów z powodu jak wyżej. Tak że, czasami lepiej zapłacić parę zyla więcej i dostać to co się chce.
 

Cypisek/98

New member
FH-Falkon - Uwaga!!! Oszuści!!!

Łapią naiwnych na 20% rabaty na sprzęt - zwróćcie uwagę, że nie ma znaczenia ile kosztuje: i przy 150 zł i przy 8 tys. zł jest ten sam. Towar jest oczywiście na magazynie, wysyłka w 24 godziny od zaksięgowania przelewu, no i oczywiście JEDYNA opcja płatności, czyli PRZEDPŁATA, a w zamian DARMOWA DOSTAWA, bez żadnej innej alternatywy - i to powinien być bezwzględnie ostateczny sygnał ostrzegawczy do tego, żeby natychmiast opuścić takie miejsce!!! Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujemy tylko komunikat, że przelew wpłynął i .... NA TYM KONIEC!!! Wczoraj po południu ich strona nie działała, po ponownym pojawieniu się podawali już INNY NUMER KONTA BANKOWEGO, nie odbierali żadnych telefonów, nawet nie można było usłyszeć sygnału połączenia, po prostu głuche wybieranie numeru, a następnie anulowane połączenie... Sprawa zgłoszona na policji, prokuratura ich namierza, ale co najważniejsze - pieniądze nie do odzyskania. ZATEM UWAŻAJCIE I MYŚLCIE!!!
 

te0dor

New member
to ten sam złodziej co wcześniej
https://media-tfp.pl/

sklep na prestashopie, jeśli stoi na hostingu nazwa.pl - to jak adminom sie zgłosi może zamkną ... ale to trwa długo - nie chce im się i nie reagują.

banki nie pomogą bo są durne procedury.

jedyny sposób na te sklepy to składać masowe zamówienia by wykupić cały asortyment - to zablokuje możliwość zakupu przez innych ...
 

Wojtek:)

New member
Witam! Też zakupiłem w tym sklepie, a dokładniej kartę graficzną za 560zł. Wczoraj sprawę zgłosiłem na policję, zobaczymy co z tego będzie
 

szabukaj

New member
TV od Falcon

Ja też dałem się omamić niską ceną, sprawdzeniem NIPu Regonu.
Kupiłem TV za 2350zł
Zgłaszajmy sprawę na policji masowo. Jak ich dorwią to może jakiś proces zbiorowy?
No nic teraz trzeba tyrać na miesięczną pensję ;-(
 

lula_1234

New member
fh-faclon.pl

Strona znów działa ale dodzwonić się idzie, transakcja moja cały czas czekam na przelew, a przelew poszedł 3 dni temu. Pomóżcie jak to zgłosić na Policję? próbował już ktoś?:cry:
fh-falkon.pl
 

Asuss

New member
UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA

UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA czyli fałszywe podstawione dane inny firm i właścicieli.
Te same fikcyjne osoby wystawiają fałszywe pozytywne opinie w tych samych sklepach na www.opineo.pl
Aktualizacja listy 05.10.2017

7start.pl
dapisell.pl
electrum24.pl
standland.pl
crazydeals.pl
alnet24.pl
arendt-24.pl
rs-power.pl
vespers.pl
ptls.pl
avansme.pl
medialider.pl
media-tfp.pl
recenter.pl
eurortvagd24.pl


elektro-studio24.pl

promo-max.pl

promomax.pl

fh-falkon.pl



Najnowszy z forumowej porównywarki cen:

rtvspace.pl

Pewnie podstawione dane:

RTV SPACE ul. Kłosowa 1/2 , 80-627 Gdańsk
tel. 587415944

Kurier - Przelew - 0 zł
Kurier - Za pobraniem - 80 zł

Treść ze strony po złożeniu zamówienia:

" Proszę przelać pieniądze:
- do RTV SPACE
- na dane 55 7999 9995 0652 3967 0004 0001 "

I znów konto w SKOK
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Sopocie
ul. Władysława IV 22 81-743 Sopot

Trzeba zgłaszać na Policję. Wszystkie te sklepy to zapewne jedna i ta sama grupa oszustów.
Wszystkie informacje dla osób poszkodowanych są zawarte w tym temacie. Jest tam również załącznik - formularz do wypełnienia. Należy podać wszystkie informacje: nazwę towaru, cenę, daty, godziny, treści e-maili, numery kont bankowych, sposób zapłaty, opisać szczegółowo całą sytuację zakupu. Proszę przeczytać dokładnie cały temat.

Bądźcie czujni w internecie i pamiętajcie. Ufać, znaczy sprawdzać. Nie dajcie się oszukać.
 
Ostatnia edycja:

Asuss

New member
Kolejny sklep postawiony na darmowym oprogramowaniu PrestaShop.

goldangel.pl

GOLDANGEL Filmowa 3 lub 3A , 76-200 Słupsk

Kiedyś sprzedawali perfumy, a teraz fikcyjnie RTV i AGD.

Treść ze strony po złożeniu zamówienia:

"Prosimy przesłać pieniądze na konto:
87 2530 0008 2023 1019 9956 0001 "

FM Bank S.A. Centrala
Adres Banku: ul. Solec 38 00-394 Warszawa
 

czarek46

Banned
Wy tacy debile jesteście czy tylko udajecie by strona na tym forum miała wpisy ???? jak można kupować u jakichś dziadów bo co ?? bo dają cene telewizora o ile tańszą 100-200 pln ??? ja pierdziele ludzie .... i wysyłacie gotówkę firmie krzak ?? a słyszeliście o ratach bez odsetek ?? o milionach promocji i okazji w RTV EURO , MEDIA EXPERT , MEDIA MARKT ??? Ja kupowałem nowy tv W RTV EURO przez internet , poczekałem 4 dni i kurier dostarczył do domu , a cena była 200pln niższa jak teraz .... i jeszcze mogłem go kupić na raty bez odsetek .... Za taką głupotę jak wasza to powinien być paragraf ....
 

mktiger

New member
PRITOM.PL następny do kolekcji sklepów które omijamy szerokim łukiem. Ma pozytywne opinie na opineo, ale i sporo negatywów. Ich treść może świadczyć o oszustwie.
 

iro33

New member
no i pobite gary !

Niestety, jak działa nasza policja i prokuratura to nie trzeba nic pisać! Dostałem dzisiaj pismo "postanowienie o umorzeniu dochodzenia". Tak więc oszust na wolności i bawi się za nasze :?
Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych i życzę lepszego Nowego Roku!
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Wy tacy debile jesteście czy tylko udajecie by strona na tym forum miała wpisy ???? jak można kupować u jakichś dziadów bo co ?? bo dają cene telewizora o ile tańszą 100-200 pln ??? ja pierdziele ludzie .... i wysyłacie gotówkę firmie krzak ?? a słyszeliście o ratach bez odsetek ?? o milionach promocji i okazji w RTV EURO , MEDIA EXPERT , MEDIA MARKT ??? Ja kupowałem nowy tv W RTV EURO przez internet , poczekałem 4 dni i kurier dostarczył do domu , a cena była 200pln niższa jak teraz .... i jeszcze mogłem go kupić na raty bez odsetek .... Za taką głupotę jak wasza to powinien być paragraf ....

Racja...nazwy z dupy i 100 w kieszeni...polak potrafi 30 minut krążyć po centrum byleby nie zapłacić za parking 3zł bo się zesra...
 
Do góry