UT30 vs ST30

eclip

New member
Witam,
ST30=UT30 + Filtr wysokokontrastowy (Filtr AR) + adaptor sieci bezprzewodowej WiFi + kamera Skype + 1 HMDI

Co to jest Filtr wysokokontrastowy (Filtr AR) ?
To jest ta sama matryca ?

Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie. ST jest mocniejszym modelem jeśli chodzi o matryce.
czyli kolory, czernie + filtr = lepszy obraz
 

eclip

New member
Witam,
w obecnej chili korzystam S10 jestem zadowolony.
Czy ktoś może porównać UT30 z S10 (kolory) ?

Pozdrawiam.
 

bruner11

New member
Z S10 porównać nie mogę, ale mam UT30 i jestem zadowolony. Na analogowej kablówce szału nie ma (mam model 50 cali i nie ma się co dziwić), ale filmy HD i sample z playerka bajka. Czarny jest czarny, a kolory jak dla mnie są takie, jak być powinny- nieprzejaskrawione i naturalne. Mój egzemplarz nie buczy, także możesz być o to spokojny. Na początku mnie denerwowało mrowienie jasnych pixeli na ciemnym tle niezależnie od sygnału, ale wizyta w sklepie mnie uspokoiła, bo takie zjawisko występowało na wszystkich plazmach (po paru dniach przestałem zatem to dostrzegać:). 3D nie testowałem. Jedyny mankament to faktycznie brak filtra antyodblaskowego i w jasnym pokoju może to przeszkadzać....u mnie jest ok bo tv stoi na ścianie prostopadłej do okna i w dzień jest spoko, a wieczorkiem światło można dostosować. Najlepiej zobaczyć tv w sklepie, tylko zwróć uwagę czy tv nie ma zbyt zmniejszonej jasności, bo wtedy kolorki w jasnym sklepie są nijakie (takie numer zrobili w MM).
 
Do góry