Uszkodzone wejscie antenowe w nowym LG 50PV350?

RafalHDR

New member
Witam, dzisiaj przyszedl do mnie LG 50PV350, wszystko ok tylko jak chcialem wyszukac programy to z ledwoscia znalazl tvp1 i to w tragicznej jakosci.
Antena najzwyklejsza analogowa, na tej jednej antenie sa podlaczone dwa tv i na tamtym drugim normalnie sa programy. wczesniej mialem LG 42PQ3000 i tez normalnie znalazl programy.
Czyzby wejscie antenowe bylo uszkodzone w tv? z drugiej strony jak odlacze antene to nawet tego jednego nie znajdzie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bez anteny oczywiście że nie znajdzie.
Ale sprawdziłeś na pewno czy nie jest akurat uszkodzony kabel ?
 

Prokop

New member
Bez reklam
Najpierw piszesz to
na tej jednej antenie sa podlaczone dwa tv i na tamtym drugim normalnie sa programy
a potem to
No wlasnie nie mam jak sprawdzic czy kabel jest uszkodzony bo nie mam drugiego ;/
i jeszcze oczekujesz ze się innym zechce odpowiadać na twoje pytanie, jak tobie się nie chce.
PS. Nie mam w zwyczaju pisać tak jak powyżej ale czasami...
 

RafalHDR

New member
Telewizory sa nie na tym samym pietrze wiec jedynym wyjsciem jest chyba targac tv pietro nizej i podlaczyc do tamtej anteny.

Jeszcze taka jedna rzecz. Wczoraj TV wogole nie "widzial" anteny w liscie wejsc, dzisiaj juz ja widzi i jak dalem automatyczne wyszukanie to znalazlo dwa programy slabej jakosci a jak calkiem odlaczylem antene to nie znalazlo zadnego.
To mozna wykluczyc uszkodzenie wejscia antenowego w TV?
 
Do góry