Uszkodzona matryca

hellboyek

New member
Człowiek ma zawsze pod górkę...

wczoraj odebrałem tv. We wtorek stronie neonetu zamówiłem Samsunga UE48J6200, a dzień później odebrałem go w sklepie. Był wieczór, więc nie miałem ochoty bawić się w wieszanie.

Dziś otwieram pudło, montuję tivika, a tam...\

90af7376a53dd.jpg.html


69cb1204161a8.jpg.html


Jestem załamany, bo szukałem okazji od lutego. W końcu się zdecydowałem i co... i czekają mnie pewnie teraz przeboje ze sklepem.

A jedyne co chciałem mieć, to nowy tv :/

Zażądałem wymiany na nowy, bo nie widzę innej możliwości. Uszkodzenia sugerują jakiś upadek i to konkretny, więc co mi po wymianie matrycy, jak nie wiadomo co z resztą bebechów? :cry:
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Człowiek ma zawsze pod górkę...

wczoraj odebrałem tv. We wtorek stronie neonetu zamówiłem Samsunga UE48J6200, a dzień później odebrałem go w sklepie. Był wieczór, więc nie miałem ochoty bawić się w wieszanie.

Dziś otwieram pudło, montuję tivika, a tam...\

90af7376a53dd.jpg.html


69cb1204161a8.jpg.html


Jestem załamany, bo szukałem okazji od lutego. W końcu się zdecydowałem i co... i czekają mnie pewnie teraz przeboje ze sklepem.

A jedyne co chciałem mieć, to nowy tv :/

Zażądałem wymiany na nowy, bo nie widzę innej możliwości. Uszkodzenia sugerują jakiś upadek i to konkretny, więc co mi po wymianie matrycy, jak nie wiadomo co z resztą bebechów? :cry:

Z tego co widać TV upadł chyba na dolny lewy róg lub został przyciśnięty w tych okolicach, jak wygląda sprawa kartonu? Jak steropian? Popatrz przyjrzyj się opakowaniu czy nosi ślady upadku/uszkodzone.
Ciekawe co teraz mogą Ci powiedzieć że to z twojej winy w transporcie lub w domu... :/
 

hellboyek

New member
Uszkodzenia ma, ale ciekawi mnie inna sprawa - brak taśmy firmowej, pudło jest zaklejone zwykłą taśmą. Dotychczas nie spotkałem się z tym, bo zawsze były zaklejone taśmą z danego sklepu

b53ca115948ec.jpg.html


23312e2e2ae98.jpg.html


cc1cb0bff836d.jpg.html


c03ce37d40a7d.jpg.html


9ed4848b45299.jpg.html


tv był przewożony we dwójkę, rozpakowany również - nie ma mowy o choćby drobnym przytarciu kartonu z naszej strony, a co dopiero o takiej bombie
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nawet nie tyle co mogą powiedzieć ale co na 100% powiedzą.
Niestety.
Szukaj nowego TV.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Sprawdzaleś w sklepie? Miałeś taka możliwość? Nie każdy sklep klei swoje taśmy na pudelkach. Raczej pożądany jest brak takich taśm. Tv ma być zapakowany fabrycznie a nie przeklejany. Co zmienią ślady napudełku? Stwierdza że to Ty zrobiłeś a skoro widziałeś wcześniej to trzeba było sprawdzić. Ja bym się bardziej skupił na braku sprawdzenia w sklepie, jak Ci nikt nie powiedział żeby sprawdzić to tego się chwyć. Sprawdziłeś w domu i Zonk. Im szybciej do nich zgłosisz tym lepiej.
 

hellboyek

New member
Sprawdzaleś w sklepie? Miałeś taka możliwość? Nie każdy sklep klei swoje taśmy na pudelkach. Raczej pożądany jest brak takich taśm. Tv ma być zapakowany fabrycznie a nie przeklejany. Co zmienią ślady napudełku? Stwierdza że to Ty zrobiłeś a skoro widziałeś wcześniej to trzeba było sprawdzić. Ja bym się bardziej skupił na braku sprawdzenia w sklepie, jak Ci nikt nie powiedział żeby sprawdzić to tego się chwyć. Sprawdziłeś w domu i Zonk. Im szybciej do nich zgłosisz tym lepiej.

Zero informacji, wydali sprzęt i tyle. Reklamację złożyłem, napisałem również w/w info.

To trochę słowo przeciwko słowu. TV transportowałem z drugą osobą, podobnie z rozpakowaniem, więc mam świadków, że nie ma mowy o jakimkolwiek upadku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozumiem, że odebrałeś sam i sam wiozłeś do domu.
Nie było widać, że karton jest uszkodzony ?
To się szybko rzuca w oczy.

Jeśli odebrałeś osobiście i podpisałeś dokumenty odbioru to będzie ciężko.
Bo wówczas bierzesz na siebie odpowiedzialność.
My zawsze przed wysyłką sprawdzamy telewizory aby uniknąć stresu odbiorcy.

Taśma na oryginale jest taka jak napisałeś więc prawidłowa.
Gdyby dostarczał Ci kurier to inna sprawa, a tak.... słabo to widzę.
 

hellboyek

New member
Ale ..., o ja... p ....
Jaka firma transportowa? Jaki rejon?

Tv odebrałem w Neonet Sosnowiec. Jechałem z ojcem, pózniej we trójkę rozpakowaliśmy tv... zero jakichkolwiek problemów, wszystko delikatnie i... zonk.

Fakt, boje sie reakcji na reklamacje, ale nie mam sobie nic do zarzucenia. Z jednej strony mocno mnie tutaj nastraszyliscie, potrafię sie postawić po stronie Neonet, ale z drugiej strony nie zrobiłem nic złego i będę do konca dochodził praw, bo jednak prawie 2,5 tys wydałem i chce miec za to swój tv
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tv odebrałem w Neonet Sosnowiec. Jechałem z ojcem, pózniej we trójkę rozpakowaliśmy tv... zero jakichkolwiek problemów, wszystko delikatnie i... zonk.

Fakt, boje sie reakcji na reklamacje, ale nie mam sobie nic do zarzucenia. Z jednej strony mocno mnie tutaj nastraszyliscie, potrafię sie postawić po stronie Neonet, ale z drugiej strony nie zrobiłem nic złego i będę do konca dochodził praw, bo jednak prawie 2,5 tys wydałem i chce miec za to swój tv
Mam trochę inne zdanie na ten temat.
Kupiłeś kota w worku. Nawet nie popatrzyłeś co jest w pudełku za które zapłaciłeś.
Wydaje mi się, że niestety nic nie wskórasz.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Teraz już sporo jest za późno.
Też kupowałem nieraz w NeoNet Sosnowiec i ZAWSZE prosiłem o odpakowanie i podłączenie, sprawdzenie badpikseli, itp. Dopiero wtedy kazałem pakować....
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ja wolę kupować w necie, niech za przewóz TV( i nie tylko) do mnie do domu będzie odpowiedzialny ktoś inny. Przy kurierze wystarczy sprawdzić czy jest O.K. i nie martwię się przewozem i ewentualnymi uszkodzeniami.
A i taniej zazwyczaj. Na jutro mam zamówioną dwumetrową lodówkę. Nie wyobrażam sobie, żebym miał kupować ją w sklepie i taszczyć do domu. Zresztą po co?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hellboyek

New member
Ja wolę kupować w necie, niech za przewóz TV( i nie tylko) do mnie do domu będzie odpowiedzialny ktoś inny. Przy kurierze wystarczy sprawdzić czy jest O.K. i nie martwię się przewozem i ewentualnymi uszkodzeniami.
A i taniej zazwyczaj. Na jutro mam zamówioną dwumetrową lodówkę. Nie wyobrażam sobie, żebym miał kupować ją w sklepie i taszczyć do domu. Zresztą po co?

Wyobrażasz sobie, że ja lodówkę zamówiłbym do sklepu i samemu odebrał? Trudno porównać gabaryty.

:arrow::arrow: Jednak co najważniejsze na koniec sprawy. Telewizor zareklamował, a 2 maja przyjechał odebrać go kurier. TV dotarł do Neonetu 4 maja, a dzień później mailowo otrzymałem informację, że produkt zostanie wymieniony na nowy.

Nowy Samsung dotarł wczoraj, 9.05 i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Jestem mile zaskoczony, bo choć żadnej w tym mojej winy nie było, to jednak obawiałem się "batalii" z Neonetem.
 

bluray

Banned
Na koniec kupowania składamy podpis pod tekstem, że wszystko jest OK !
Ten podpis zamyka temat.
Więc zawsze sprawdzajmy przy odbiorze na okoliczność usterek mechanicznych.


Sklep zachował się !!!
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... może ktoś z innych sklepów czyta to forum i za tym przykładem podobnie będzie robił inny sklep jak to zrobił neonet..
 
Do góry