Ustawienie anteny C+ a N-ka

punkracy

New member
Witam,

Obecnie jestem abonentem Cyfry+, ale w styczniu kończy mi się umowa i chciałem "przesiąść" się na n-kę. W związku z tym mam pytanko do bardziej obeznanych z tematem. Otóż czy wystaczy podłączyć nowy dekoder n i bez problemu odbierać sygnał, czy może konieczna będzie korekta ustawienia anteny?
I przy okazji jeszcze jedna kwestia. Czy jeśli wezmę białego n-boxa (aktywacja 0 pln) to czy poniosę jakieś dodatkowe koszty związane z jego zakupem/dzierżawą? Czy jest to tylko 0 pln za n-box + ... pln za wybrane pakiety?
Czy opłaca się, Waszym zdaniem, rezygnować z pakietu komfortowego z canal+, na rzecz pakietów dostępnych w n-ce w ramach aktualnej promocji Wielka Rewolucja?
Chociaż nie ukrywam, że głównie zależy mi na dźwięku 5.1, którym w n-ce mogę się cieszyć za mniejszą kasę niż w C+.
Z góry dzięki za info.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

punkracy

New member
Doczekałem się odpowiedzi z nkontakt
Nie jest konieczne korzystanie z naszego zestawu antenowego. Cyfra+ nadaje z satelity Hot Bird, tak jak Telewizja n.
Czasem zdarza się konieczność doprecyzowania ustawień konwertera bądź anteny-ponieważ nasze kanały są na innych transponderach.

temat do zamknięcia
 
Do góry