Ustawienia programów cyfrowych

mudol

Member
Mam taki problem, oddałem stary dekoder kablówki i dostałem moduł CI, oczywiście na starcie już problem z ustawieniem programów, nie mogę uwierzyć, że w 2017 roku Sony taką padakę zrobiło z układaniem listy kanałów, ale na szczęście sytuację ratuje Sony Editor od helmutów, lista programów ściągnięta z tv na dysk zewn, na kompie poukładane, pousuwane zbędne, podłączone do tv i JEST! własna lista, szczęściu i radości w domu nie było końca. No właśnie jednak był koniec, dziś rano odpalony tv a tu... stara lista prosto z kablówki, próba wgrania listy z tego samego dysku ni wuja, nie można wybrać pozycji w tv "przesyłanie listy programów" nieaktywne, próba z innym pendrivem też, ponowne podłączenie poprzedneigo dysku nagle można importować, ale błąd przy imporcie, wgranie ponownie lsity z kompa i nagle znów zadziałało, szampany, koreczki, śledziki, znów rodzina szczęśliwa.

Do momentu wyłączenia ponownie tv... Kolejny raz lista skasowana, kolejny raz pod ten sam cały czas podłączony dysk nie można zaimportować/eksportować...

Ludzie ratujcie bo sił brakuje :)
Przy okazji przy tej pozycji przesyłania listy są jeszcze dwie opcje, chyba "zamiana" i "automatyczne pobieranie informacji" co one oznaczają i czy mają wpływ właśnie na kasowanie listy?
Czy gdzieś można wyłączyć ponowne pobieranie listy kanałów z kablówki?

e: aha tv to sony kd-55xd8599
 
Ostatnia edycja:

nagdob

Member
Bez reklam
Proponuję jeszcze raz wyedytować listę w kompie. Tam usunąć listę z kablówki i wgrać plik (bez listy z kablówki) do TV. Ale jeszcze przed wgraniem proponuję w TV wykasować wszystkie listy.
Albo jeszcze inaczej. Najpierw wykasować listy w TV, potem zaprogramować satelitę, potem ściągnąć listę z TV, potem poukładać w kompie i wgrać z powrotem do TV.
Niestety układanie programów, czy wgrywanie to największa padaka Sony.

I najważniejsze!!!
W Menu, Ustawienia, Ustawienia kanałów, Ustawienia cyfrowe, Ustawienia techniczne, Zamiana usług - ustawić na Wył. !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry