Ustawienia obrazu w LG OLED B8PLA

bananmma

New member
Witam, przechodząc do sedna pytam o kalibracje obrazu w tym TV a prościej mówiąc chciałbym uzyskać jak najlepszy obrazy. I teraz... czy istnieją w internecie dostępne dla wszystkich wartości tego TV do ustawienia u siebie czy jednak trzeba skorzystać z usług i nie chcę tutaj robić reklamy ale co sądzicie o s*******jtv - mam nadzieje, że się domyślacie, czy takie coś jest warte gry, z góry dziękuje za porady, pozdrawiam.
 

Jacek144

New member
Witam, przechodząc do sedna pytam o kalibracje obrazu w tym TV a prościej mówiąc chciałbym uzyskać jak najlepszy obrazy. I teraz... czy istnieją w internecie dostępne dla wszystkich wartości tego TV do ustawienia u siebie czy jednak trzeba skorzystać z usług i nie chcę tutaj robić reklamy ale co sądzicie o s*******jtv - mam nadzieje, że się domyślacie, czy takie coś jest warte gry, z góry dziękuje za porady, pozdrawiam.

Jedyna dobra kalibracja to tylko sprzętowa. Każdy Tv trzeba potraktować indywidualnie. Jeżeli chodzi o s.............tv to bez zarzutu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy robi jak uważa.

Tu są inne firmy:

Audio Concept & Media-Centrum
Morcinka 5/13, Warszawa 01-496, Poland
Audio Concept - Instalacje audio video, sterowanie
662 122 471


audiofast -Jaroslaw Orszanski (Level II Certified)
Romanowska 55E lok.7, Lodz 91-174, Poland
http://audiofast.com
42 61 33 753


Cinematic
Piotra Ignuta 89, Wroclaw PL-54 151, Poland
Kino domowe - prywatne kino w domu i multiroom. Projekt i instalacja, domowa sala kinowa.
71 351 91 97


Projekcja Sp. z o.o. (Level II Certified)
Ojca Beyzyma 7, Wroclaw 53-204, Poland
Projekcja.pl - wychodzimy poza schematy, pokazujemy więcej
71 784 97 60
 
Do góry