Ustawienia jasności ekranu LE40C650 przy widgetach

alexy55

New member
Pytanko jak w temacie :) wszystko fajnie i pięknie ale prosiłbym was o pomoc w tej kwestii
Gdy oglądam Ipla ustawienia jasności i kontrastu są tak silne, że nie mogę oglądać, to samo tyczy się innych widgetów. W jaki sposób regulować to przy widgetach?

pozdr.
 

BadBoy475

New member
Pytanko jak w temacie :) wszystko fajnie i pięknie ale prosiłbym was o pomoc w tej kwestii
Gdy oglądam Ipla ustawienia jasności i kontrastu są tak silne, że nie mogę oglądać, to samo tyczy się innych widgetów. W jaki sposób regulować to przy widgetach?

pozdr.

Ja znam tylko jeden sposób regulacji obrazu w widgetach.
Trzeba odpalić youtube, wcisnąć Tools i wybrać ustawienia obrazu. Tam sobie wszystko poustawiać wg własnych preferencji.
Te ustawienia obrazu będą zastosowane także do pozostałych widgetów.
 

alexy55

New member
Witam jeszcze raz :)

Mój blad zapomnialem, ze to ma byc youtube :) menu i widgety sa jasne na max gdy nie odpalimy filmu, ale gdy odpale filmik nawet z ipla to juz sie sciemnia ekran do ustawionych preferencji.

Dziękuję za pomoc a w szczególności BadBoy475, taka blacha rzecz, ale jak się ma swój pierwszy TV lcd to tak niestety jest. :) Uratowałeś moje tylko jedno widzące oko przed wypaleniem przez TV :D

pozdrawiam i dziękuję, temat do zamknięcia :)

T
 
Do góry