Ustawienia i moduł wifi (40ex725)

Mieszko

New member
Witam,
Nie znam się zbytnio na ustawieniach, nie mam kalibratora dlatego chciałbym prosić, bo może ktoś kalibrował tv i ma najlepsze ustawienia dla tego telewizora, bo mimo że z obrazu jestem zadowolony to liczę, że wyciągnę z niego coś jeszcze.

Drugą sprawą jest moduł wifi oferowany przez sony, jedynym warunkiem jest zarejestrowanie TV wraz z podaniem swoich danych osobowych i się zastanawiam bo, jakoś nie chce mi się wierzyć w dobre serce firmy Sony. Po rozmowie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że po zarejestrowaniu TV mają na widelcu tych którzy nie płacili abonamentu RTV bo po co by byłaby im potrzebna taka baza danych, tym bardziej że Panasonic oferuje podobną promocje. Co o tym myślicie bo mam czas zarejestrować TV do końca roku i otrzymać moduł wifi o wartości 200zł,
 

profi

Member
Ja mam ten telewizor i zarejestrowałem go, aby otrzymać moduł.
Ale w życiu bym nie pomyślał, że firma Sony może współpracować z KRRiT celem wyciągniecia nazwisk i adresów ludzi, którzy nie opłacaja abonamentu.
Chyba lekka polska paranoja niektórych ogarnia, nieufność i podejzliwość.
Poza tym firma Sony musi znać Twój adres, by wiedzieć gdzie przysłać moduł.
 

Mieszko

New member
Za długo na tym świecie żyje, żeby wierzyć że firma Sony daje mi coś za darmo.
Znalazłem inny sposób na podłączenie TV do internetu przez wifi, trzeba tylko 2 rutery i jazda ;) całość kosztuje ~150zł
 
Do góry