Ustawienia Equalizera denon 1909

AZAZEL

New member
Witam!Mam pytanie,chciałbym zwiększyć bas w ustawieniach equalizera.W stereo jest ok, natomiast w dzwięku dolby digital wydaje mi się za słaby.Proszę o pomoc.Nie posiadam sub-a.Pozdrawiam!
 

AZAZEL

New member
Oczywiście,że posiadam i wiem gdzie się ustawia manualnie equalizer.Chodzi mi o to , że to nic nie daje, przesuwanie suwakami nie daje efektu.Czy audyssey i multi eq muszą być wyłączone?Planuje zrobić jeszcze raz auto setup z mikrofonem.Zauważyłem, że po mojej prawej stronie od kanapy po drugiej stronie pokoju bas jest ok.Pozdrawiam!
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
dużo możliwości!!!

resoster HQ
-night mode OFF
-ton control ON i tu podkręcasz basy i soprany a jeszcze masz możliwość dołożenia tych parametrów za pomocą
-manual EQ korektor ręczny
-subwoofer lfe+main
-crossover odcięcie 40hz 60hz 80hz
-crossover dla poszczególnych kanałów ......
-volume control 0 db
Pamiętaj że te wszystkie udoskonalenia nie dotyczą funkcji Direct. Tam jest surowy dźwięk,można tylko zmienić resoster,trzy tryby.
Po ustawieniu equalizera musisz potwierdzić zmiany Enter.;)
 

AZAZEL

New member
Dzięki, rozjaśniłeś mi parę rzeczy, poradzę sobie.Co do ustawienia tonów-bass Multi-equalizer musi by wyłączony.Crossover pomaga ale i tak zrobię jeszcze raz kalibracje.Pozdrawiam!Co do subwoofer-a, to go na tą chwilę nie posiadam.Jeszcze raz dzięki!Pozdrawiam!
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
sprubój tak

,,Zaufaj mocy Luc,,
i spróbuj ręcznie dobrać parametry i ustawić głośność poszczególnych kanałów
Jak ustawiałem swój amplituner i siostrzeńca ,właśnie 1909 z jbl e 80 to w jednym i drugim przypadku mikrofon schowałem do pudełka bo mnie wku...... słabo się starał:mrgreen:
 
Do góry