USB w telewizorze

kar26

New member
Witam -widziałem w telewizotach gniazdo USB i dokładnie nikt w sklepie mi nie wytłumaczył jaka ona spełnia funkc w telewizorze , czy jako tylko dodatkowe gniazdo we\wy czy można podłaczyć dysk przenośny i w telewizorze słuchać Mp.3 lub ogladać filmy ?

prosze o wypowiedzi .
 

rafaello

New member
Witam,

Np. Philips 32PFL7332 poprzez USB umożliwia:

transmisję strumieniową wideo;
odtwarzanie plików: mp3, zdjęć/pokaz slajdów w formacie: JPEG, MPEG2

pzdr,

Jeśli tv ma usb host, wówczas można podłączyć "większy dysk przenośny" oraz mieć dostęp np. do funkcji przegrywania na urządzenie przenośne (z odp. dodatkowym oprogramowaniem).

pzdr,
Rafaello
 

kar26

New member
witam -to znaczy że jak na dysku przenośnym bedę miał film(przykładowo divx) to telewizor go odczyta ? , bo widziałem w sklepie jak sprzedawca mi pokazywał chyba w samsungu(widziałem w kilku tv. ) menu i była tam opcja związana z usb , chyba służyła do odczytywania danych , ale filmów to chyba tv. nie odczyta ?
prosze o dalszą wypowiedź .
 

Wasyl12

New member
samsung a usb i czytnik kart

Wejśie USB w Samsungu służy do podłączenia np.pendriwa i wtedy możesz zrobić pokaz zdjęć z tejże pamięci lub posłuchać mp3.Możesz też podłączyć usb a w slot obok kartę pamięci i z karty na pendriwa przegrać pliki bądź odwrotnie.Filmów div-x nie obejżysz./
 

kar26

New member
Bardzo dziękuję za wypowiedzi to zaspokoiło moją ciekawosc i uzupełniło moją wiedzę , jeści chodzi o usb w tv.:-D
 

kar26

New member
Witam-jeśli chodzi o usb w tv. to jak ogladałem to miały te od 40 cali w zwyż i prawdopodobnie plazmy miały czesciej ale konkretnych modeli to ci nie powiem bo nie pamiętam
 

Wasyl12

New member
usb w tv

Usb mają napewno 32 calowe seria n71 i m71 sa one teraz w dobrej cenie więc tylko kupować ja kupiłem i jestem zadowolony,a usb naprawdę fajna rzecz.
 

lotekm

New member
Korzystając z tego postu, chciałbym się dowiedzieć, czy takie wejście USB dajmy na to w SAMSUNGU przesyła dźwięk w taki sposób aby można było podłączyć zewnętrzna kartę muzyczną??
 
Do góry