USB problem

Longman

New member
Witam posiadam telewizor SAMSUNG LE40B530P7W i mam z nim taki "problem" a mianowicie model ten posiada tylko coś takiego jak USB service. Chciałbym dowiedzieć się, czy jest jakaś możliwość wykorzystania wejścia USB Service do używania go jako USB - może istnieje sposób na odblokowanie tego portu (oglądanie filmów, zdjęć). Jak sobie z tym poradzić, czy w ogóle jest taka możliwość. Firmware mam najnowsze jakie jest do tego modelu. Jeżeli nie ma sposobu na odblokowanie tego w tym modelu chciałbym dowiedzieć się jakie polecanie inne rozwiązania w celu obejrzenia filmów i zdjęć na TV. Dodam, że mam stare jak świat DVD TOSHIBA SD290E, które ma wiele ograniczeń tzn. jeśli chodzi o odtwarzane formaty, ilość wyświetlanych zdjęć w folderze,więc tak jakbym go nie miał:).
 

Longman

New member
Brałem takie rozwiązanie pod uwagę, ale to wiąże się z inwestycją, która chyba nie do końca jest mi potrzebna, może są jeszcze jakieś inne rozwiązania?
 

tdx

New member
Bez reklam
W menu serwisowym w zakładce option zmieniasz z lb530 na lb550 i masz usb.
Kwestia tylko softu jak już odpalisz usb to daj znać
 
Ostatnia edycja:

Longman

New member
Dzięki wielkie, spróbuję. Nie jest to mój TV więc jak wpadnę do właściciela i odpalę to dam znać. Ale to z jakiś czas. Napiszę w tym temacie czy to coś dało.
Mam jeszcze takie pytanko z góry, jeśli to zadziała, jakie formaty video by to obsługiwało?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie to step one czyli zmiana z usb service na usb zdjecia i muzyka potem trzeba wgrac soft z 550 i odblokowac filmy

Wysłane z mojego GT-I9100
 

MrKon1u

New member
W menu serwisowym w zakładce option zmieniasz z lb530 na lb550 i masz usb.
Kwestia tylko softu jak już odpalisz usb to daj znać

Cześć,
powiedz mi w takim razie, w menu OPTION mam do wyboru:
- LB650 / LC430 / LC431 / LB350 / LB450 / LB460 / LB530

Nie ma LB550 - które wybrać w takim razie ?
 

MrKon1u

New member
a której zakładki chcesz widzieć ?
Samo Menu Serwisowe jest brzydkie :) DUŻO brzydsze niż Twoje, takie jakie STARE...
Poniżej zdjęcie (chyba, że innej zakładki w MS chcesz foto?)

(niestety nie mogę wstawić zdjęcia bo nie mam jeszcze 5 wypowiedzi, wrrr)
 
Ostatnia edycja:

MrKon1u

New member
Już patrzę!
Wrzuciłem zdjecia na USB (bez folderu) i obadam :)

Niestety w MENU nie ma zadnej dodatkowej zakładki. Pendrive świeci się ale nic poza tym.. (jest FAT32)

EDIT. Obecne oprogramowanie w TV mam 2010/08/20/20_002009

EDIT2. po zmianie na LB650 zostało mi tylko 1HDMI - zmienilem na LB530 i wróciły mi pozostałe 2 HDMI
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Cieżko mi powiedzieć cześć elementów może byc blokowana przez soft ale pokaż co masz w main control sub option
 

MrKon1u

New member
Cieżko mi powiedzieć cześć elementów może byc blokowana przez soft ale pokaż co masz w main control sub option

Here You are:
zzhw.jpg

uh3p.jpg

v1ez.jpg


any idea ? :)
 
Do góry