USB KDL 50w829b

wlacha

New member
Witam

Mam problem z podłączeniem dysku pod USB. Cały czas działało i od wczoraj nie chce się połączyć.
Klikając na HOME i odtwarzacz multimediów wyskakuje komunikat: Niestety, aplikacja Odtwarzacz multimediów została zatrzymana lub informacja, że aplikacja nie chce się połączyć. Wraca do głównego okna USB/Sieć domowa na czerwonym tle i cały czas pisze czekaj na środku TV i łączy się dopiero po kilku minutach.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

Aerofan

Member
Witam

Mam problem z podłączeniem dysku pod USB. Cały czas działało i od wczoraj nie chce się połączyć.
Klikając na HOME i odtwarzacz multimediów wyskakuje komunikat: Niestety, aplikacja Odtwarzacz multimediów została zatrzymana lub informacja, że aplikacja nie chce się połączyć. Wraca do głównego okna USB/Sieć domowa na czerwonym tle i cały czas pisze czekaj na środku TV i łączy się dopiero po kilku minutach.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam


Kurde, mam od wczoraj ten sam problem. Aktualizowałem firmware, może tu jest jakiś bug ? Cholera no :/
 

WuMike

New member
Bez reklam
Całkiem możliwe. Mi ostatnio w Orange zaktualizował się Android w Sony Xperia Z do wersji 4.4.4, która jest niestabilna i żrera baterię dwa razy szybciej. Nie wiem, czy to wina Sony'ego, czy Orange, ale generalnie zmiana softu może narobić sporo szkód... :(
 

Aerofan

Member
U mnie wygląda to nieco inaczej. TV wykrywa dysk USB lub pamięć, ale jak chcę przejść do listy plików to zawiesza się i restartuje, pojawia się logo Sony i TV włącza się na nowo.

Obawiam się, że to może jakaś usterka i trzeba będzie korzystać z gwarancji...
 

wlodpe

New member
U mnie wygląda to nieco inaczej. TV wykrywa dysk USB lub pamięć, ale jak chcę przejść do listy plików to zawiesza się i restartuje, pojawia się logo Sony i TV włącza się na nowo.

Obawiam się, że to może jakaś usterka i trzeba będzie korzystać z gwarancji...

Czy można oraz jak ustawić wyświetlanie listy plików (jak w kompie), bo na HDD widzę wszystkie filmy naraz i trudno to ogarnąć ???

:roll::roll::roll:
 

wlodpe

New member
Nie można.
Też mnie to irytuje.
Taka prosta sprawa a tak ją zj*bali.

Jednak można. Kolega "RADISH" podpowiedział: Włączasz przeglądanie dysku. Widzisz całą zawartość. Wtedy naciskasz przycisk options na pilocie. Z prawej strony na górze wybierasz widok folderów (trzeba przewinąć pasek do samej góry).
U mnie już działa :wink:
 
Do góry