Urządzenia Onkyo aplikacja Android

grzesiek1945

New member
Pytanie do użytkowników urządzeń audio marki Onkyo, czy działa wam aplikacja Onkyo Remote? Chodzi mi o wersje nowsza a nie dla androida 2.3. A dlaczego pytam, wczoraj odpaliłem sobie aplituner rz800 i chciałem posłuchać muzyki po dlna, niestety okazało się że aplikacja nie dała mi takiej możliwości, myślałem że coś jest z nią nie tak i odinstalowalem. Niestety był to duży błąd ponieważ okazało się że onkyo lub google usunęli apke z Google Play. Nigdzie nie mogą jej znaleźć, jest dostępna tylko stara wersja dla androida 2.3, działa ale sporo słabiej niż nowsza wersja która jest niedostępna. Dzwoniłem do onkyo Polska, myślałem że może mają jakieś info jeśli naprawiaja ten sprzet, niestety nic o tym nie wiedzą. Macie podobne problemy co ja? Może Armanig może to zweryfikować ponieważ chyba ma onkyo, pytanie czy ma urządzenie z androidem.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

grzesiek1945

New member
Jeśli możesz sprawdź czy jest dostępna Twoja wersja aplikacji w Google Play, czy tylko for android 2.3.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

werf

Active member
Bez reklam
W iOS ta aplikacja jest zastąpiona przez Onkyo Controller w momencie włączenia zostajesz przekierowany na nową.
Adroida zaraz sprawdzę.

Edit
Androidowe działają obie.
 
Ostatnia edycja:

grzesiek1945

New member
A może ktoś sprawdzić czy wyszukuje mu dwie apki w Google Play? Mi tylko jedną znajduje

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

grzesiek1945

New member
Także uważajcie żeby jej przez przypadek nie usunąć, stara wersja jest słabsza.

Dzwoniłem do UK Onkyo, Pani na infolinii twierdzi że była zawsze jedna wersja aplikacji na androida, to nie prawda oczywiście.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

jarmalik

Member
Bez reklam
Przed chwilą sprawdziłem, że znowu pojawiła się nowsza wersja Onkyo Remote w Google Play natomiast zniknęła stara 2.3
 

jesionki

New member
Panowie mam problem ze sterowaniem Onkyo TX-NR656 za pośrednictwem jakiejkolwiek aplikacji na androida :( Czy u Was jakakolwiek działa?
 
Do góry