UPS do projektora

sander602

New member
Cześć
Czy używacie ups podczas korzystania z projektorów ? Jeśli tak to z jakich a jeśli nie to ,czy nie boicie się ,że projektor może ulec uszkodzeniu kiedy po nagłym braku zasilania nie zdąży się schłodzić?
 

GracX

New member
Bez reklam
również nie używam aczkolwiek obawiam się tego ostatnio prąd na chwilę "wybił" tuż przed planowanym włączeniem projka...
 

prime

New member
poszukaj na forum, jest parę długich tematów gdzie można wyczytać czy warto stosować UPS
tak w skrócie wg mnie - warto, przy sprzęcie za prawie 10tyś nie martwię się o zanik prądu, chociaż odkąd mam ups-a to projektor nie musiał z niego korzystać
 

CuoreRosso

New member
Ja użytkuję swój proj prawie rok. Wyłączył mi się 4-5 razy przez zanik prądu, raz chyba coś grzebałem przy kablu. Na razie jest tip top. Jakby coś to jeszcze ponad rok gwarancji, a jak lampa strzeli to zamówię na ebay za 300 pln i śmigam dalej. Ale jakbym kupił projektor za 10 tys to chyba też bym 5% tej kwoty zainwestował w UPS. A 25% jak w moim przypadku to się już chyba nie kalkuluje.
 

jdivision

New member
w nowszych modelach już są zabezpieczenia w wypadku gdy nagle wyłączy się prąd lub przez przypadek wyciągniemy wtyczkę...
możesz sobie poszperać w projektorach marki Acer
 
Do góry