Upgrade z Panasa DMP-BD65

mvladez

New member
Witam,
Posiadam obecnie BR Panasonic DMP-BD65. Chciałbym kupić odtwarzacz BR obsługujący 3D i oczywiście najlepiej przy okazji poprawić jakość dźwięku i obrazu (BR+ DVD). Odtwarzacz podpięty będzie pod Yamahę RX-V471. Pułap cenowy to około 1000 PLN. Wszystkie funkcje multimedialne nie mają już takiego znaczenia, gdyż TV także posiada SMARTa.
Z tego co widziałem na forum to powinienem swe myśli skierować na:
- Pioneer BDP-450
- Panasonic DMP-BDT500
O Pionku przeczytałem wiele na temat istotności farta przy trafieniu na dobry egzemplarz i trochę mnie to niepokoi.
Czy model 500 jest wart tych pieniędzy i będzie rzeczywistym upgradem w kwestii obrazu i dźwięku dla obecnie posiadanego przeze mnie modelu?
Z góry dziękuję za pomoc :)
 

mvladez

New member
333 wyświetlenia wątku i naprawdę nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia na tema wymiany odtwarzacza z 2010 roku na coś ciekawszego i lepszego?
 

collider

New member
Bez reklam
Pioneer to juz troszke leciwy model i gdybym mial wybierac player tego producenta to jednak poczekalbym na jego nastepce. Do tego nie ma on analogowych wyjsc audio gdyby komus zalezalo na troszke lepszej reprodukcji plyt audio. Fajnym blurayem, chociaz tez bez analogow jest Panasonic DMP 460. Jezeli natomiast chcesz naprawde sensowny przeskok to kup Pioneer LX58 lub Panasa BDT 700. Jednak to sa juz urzadzenia za wieksze pieniadze.
 
Ostatnia edycja:

mvladez

New member
Dzięki za odpowiedź. Czyli kupujac nawet panasa dmp460 powinienem zauwazyc roznice? :) Jesli skok przy bdt700 jest tak duzy to moge jeszcze probowac ptlrzemyslec sprawe jednak rzeczywiscie wydatek znacznie wiekszy :) Dlatego jesli juz 460 zapewni skok jakosciowy to byloby fajnie :) A tak przy okazji czy podlaczenie playera przez ampli wplywa na jakosc obrazu czy jest przezroczyste? :)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja mowie, ze to dobry player, ale musialbys porownac. W tym przedziale cenowym to raczej niespodziewaj sie cudow. Co do wplywu amplitunera na obraz i dzwiek to tez zalezy od ampka. Budzetowki nic ciekawego nie wniosa a nawet moim zdaniem moga wrecz zdegradowac dzwiek czy obraz w stosunku do wysokiej klasy playera. Wszystko musi byc porownywalnej klasy by miec pewnosc, ze to ma sens. Oczywiscie mozesz podlaczyc bluray do telewizora a z niego dac sam dzwiek na ampek.
 
Do góry