UPC MediaBox Thomson

tomsiw

New member
Witam.
Od 3 tygodni jestem posiadaczem TV cyfrowej w UPS - pakiet select.
Oczywiście mam dekoder: UPC MediaBox Thomson.
Do szału mnie doprowadza pietrząca się sterta pilotów (a praktycznie kazdy z nich moze obsługiwać wiele urządzen). Najlepiej faktycznie sprawuje się ten pilot od UPC ale jest tak nieporeczny, że glowa mała!
Sakramentalne pytanie: Czy kotos zna kod tego pilota tak abym mógł go wprowadzic do swojego pilota od TV LCD LG: 32LG600 Scarlet?
Nastepne pytanie: Jaki pilot uniwersalnu obsłuzy mi pilota od w/w LG i tego MediaBoxa Thomsona? Wystarczy prosty i tani ale żeby był spawrdzony na 100%... Chciałbym uniknąć wydawania sporych pieniędzy na Logitecha.
Błagam Pomóżcie!
 

xiexie

New member
Popieram

:krol:
tomsiw napisał:
Witam.
Od 3 tygodni jestem posiadaczem TV cyfrowej w UPS - pakiet select.
Oczywiście mam dekoder: UPC MediaBox Thomson.
Do szału mnie doprowadza pietrząca się sterta pilotów (a praktycznie kazdy z nich moze obsługiwać wiele urządzen). Najlepiej faktycznie sprawuje się ten pilot od UPC ale jest tak nieporeczny, że glowa mała!
Sakramentalne pytanie: Czy kotos zna kod tego pilota tak abym mógł go wprowadzic do swojego pilota od TV LCD LG: 32LG600 Scarlet?
Nastepne pytanie: Jaki pilot uniwersalnu obsłuzy mi pilota od w/w LG i tego MediaBoxa Thomsona? Wystarczy prosty i tani ale żeby był spawrdzony na 100%... Chciałbym uniknąć wydawania sporych pieniędzy na Logitecha.
Błagam Pomóżcie!
Ba! Też chciałabym móc klikać tylko jednym pilotem. Ten od dekodera jest koszmarny. Zwłaszcza jak się ma dłuższe paznokcie. I cholery można dostać, bo tu kanały, a tam głos. Do kitu.
Ja mam 40W4500 sony i tam jest super pilot. Eh! Przełączyć z tego badziewia UPC na ten soniaczkowy. Byłoby super. :mrgreen:
 

julia78

New member
Nie mogę dodawać linków więc postaram się to obejść
lyngbox kropka com
w dolnym prawym rogu kliknij na downloads, potem na
Download the LyngBox Remote Control Manual

Znajdziesz kody do pilotów różnych marek tv kompatybilne z dekoderem UPC.
Pozdrawiam


 

obiwan

New member
To over come this the DVR remote can be tuned to set the volume through the STB instead of the TV set

You can set this up using the following 'quick guide'. Please be advised that you don't see anything happen on TV or the STB while you're doing this

- Press the UPC button. The UPC button will illuminate once.
- Press RED and OK together until the UPC button flashes twice
- Enter code: 993 (after the last digit the UPC button flashes twice again)
- Press the volume up button (the UPC button flashes four times)
- When this is done, the remote control won't send IR-command's to the TV set but only to the STB, including volume and mute
 
Do góry