UPC - czekac czy brac...???

dzardzi

New member
Podejrzewam, ze ceny ustalaja ze wzgledu na miejsce zamieszkania i konkurencje panujaca w danym miejscu. Zastanawiam sie czy jednak nie wziac tej opcji max z nagrywarka HD i netem za 124 zl na 24 mc. bo moze ta promocja sie skonczy i bedzie drozej? Gdyby jednak tak sie stalo to zupelnie nie rozumialbym polityki cenowej UPC...
 

szewol

New member
Bez reklam
Nie tylko ty nie rozumiesz polityki UPC.
Z tego co piszesz wynika, że UPC jednych klientów traktuje lepiej (taniej) z innych zdziera (za to samo płaci się więcej).
Co do promocji - faktycznie może być tak, ze promocja może konczy się dzisiaj, ale przedzwon sobie do UPC z pytaniem czy czasem nie przedłużyli jej o kolejny miesiąc, bo przedłużanie to specjalność UPC ;-p.
 

merw78

New member
Hej
Jestem po randce z partyline.
Zaproponowano mi standardową zniżkę czyli 10% na 2 usługi.
Chciałem tylko internet 10 mb z tv analogowa i wychodzi 125zł z rabatem 10 zł na net bo jest to dla mnie nowa usluga.

tv cyfrowa MAX bez nagrywarki + 10 mb (75+89zł) 129,6 przez 3 mce i 138 kolejne 9 mcy.


Czekac czy brać???

Nie dostałem opcji na 24 mc w gdańsku

dzis jest ostatni i konsultant nic nie wie o nowej promocji:???:
 

dzardzi

New member
No to niestety kolego chyba sie spozniles. Ja dzisiaj dostalem ten pakiet tylko dlatego, ze koles obiecal mi cos takiego w piatek i wczoraj mial do mnie dzwonic ( i nie zadzwonil ). Na infolini babeczka tez chciala mi dac 10 % od dwoch uslug, ale drazylem drazylem - sprawdzila cos tam u siebie, oddzwonila do mnie i powiedziala, ze ostatecznie moze mi to jeszcze zaoferowac.
Mysle, ze taka promocja bedzie musiala sie znowu pojawic bo ludzie nie beda tego brac - ja np za cene podstawowa - 10 % napewno bym nie wzial.
 

plesniak

New member
Jeszcze napisze co do awaryjności dekoderów. Zalezy od sztuki. Mnie sie trafił HD sprawny. Pracuje na prawde cicho, nie grzeje się, nie zawiesza. Pisali tutaj inni ze w ciągu 5 tygodni 3 razy wymieniali dekoder aż trafili na dobrą sztukę. Trzeba walczyć i tyle. Polecam UPC, mam odkąd jest dostępne w warszawie (wcześniej PTK) i jestem zadowolony (najlepiej brać pakiet - ja mam telefon 24/h za darmo, Internet 10 Mb, Max HD, C+, HBO, płace 280 zł (tzn teraz dali jakąś promocje że 190 wychodzi ale to tylko przez 3 miesiące. Obecnie negocjuje obniżenie HBO i C+ z 70 do 55 zł.
 

Ziem

New member
Promocje m.in. z 10% i 20% rabatem zostały przedłużone do 30 czerwca 2009 włącznie a ceny wybranych pakietów kształtują się tak:

Pakiet Selekt 65 PLN + Internet 2MB 69 PLN = 134 PLN - 10% = 120.6 PLN
Pakiet Max 75 PLN + Internet 2MB 69 PLN = 144 PLN - 10% = 129.4 PLN

To pakiety bez nagrywarki i HD. Teraz można zrobic fajny myk przy tych dekoderach z HD. Zobaczcie:

Za 2 usługi jest 10% zniżki (TV + Internet), a za 3 usługi 20% zniżki (TV + Internet + Telefon). Zatem ,żeby dostać 20% ,a nie 10 rabatu, trzeba wziąć 3 usługi. Paradoksalnie wyjdzie taniej ,niż za dwie :) Telefon można schować do szafy i nie używać,a korzystać z TV i Netu. Zobaczcie jak to wygląda w bespośrednim zestawieniu:

Pakiet MAX+HD 100 PLN+Net 10MB 89 PLN + Telefon 21 PLN = 210 PLN
Odejmujemy 20 % (bo to 3 usługi) i wychodzi nie 210 a 168 PLN

Ten sam zestaw,ale bez telefonu (10% rabatu) wygląda tak:

Pakiet MAX+HD 100 PLN + Net 10MB 89 PLN = 189 PLN -10% =170.1 PLN

Niby tylko 2 PLN ale w skali roku,to kilka dobrych piw bezalkoholowych :)

Reasumując ,czasem wiercąc dizurę w brzuchu komuś z UPC na infolinii bądź w biurze obsługi, można zawsze trochę pokombinować i nieco zbić cenę :)
 

merw78

New member
Pakiety premium

Klienci, którzy podpiszą umowę na zakup cyfrowych Pakietów Premium w UPC będą mogli aktywować kanały za darmo. Nie zapłacą również za ich używanie przez pierwsze 30 dni.

W kolejnych miesiącach opłaty abonamentowe będą wynosić:



Przez pierwsze 5 miesięcy:

- 20 zł brutto dla Pakietu Premium HBO

- 25 zł brutto dla Pakietu Premium HBO i Cinemax (MAXPAK)

- 10 zł brutto dla Pakietu Premium Cinemax.



Przez kolejne 6 miesięcy klient będzie ponosił promocyjne miesięczne opłaty abonamentowe za odbiór wybranego w promocji cyfrowego pakietu premium w wysokości:

- 25 zł (słownie: dwadzieścia pięć złotych) brutto dla Pakietu Premium HBO

- 30 zł (słownie: trzydzieści złotych) brutto dla Pakietu Premium HBO i Cinemax (MAXPAK)

- 10 zł (słownie: dziesięć złotych) brutto dla Pakietu Premium Cinemax.



Po okresie 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do promocji, klient będzie ponosił miesięczną opłatę abonamentową za odbiór wybranego w promocji cyfrowego pakietu premium w wysokości zgodnej z aktualnie obowiązującym cennikiem.



Promocja adresowana jest do osób, które na dzień przystąpienia do niej są lub stają się abonentami wybranej usługi DTV a także, w dniu przystąpienia do promocji, nie są abonentami w zakresie usługi wybranej w niniejszej promocji ani też analogowej wersji tej usługi.

no to mamy nowa promocję
super:hmm:
 

szewol

New member
Bez reklam
merw78 napisał:
Jesteś pewien że będzie jakaś zmiana po tej dacie?

Byłem przekonany do wczoraj, teraz... gdy na tym i innym forum czytam komentarze abonentów, że UPC klientów ma w wielkiej d... to jesli będa nowe promocje można nazwać to cudem. Wszystkie stare zostały przedłuzone. Chociaż należy pamiętać (mieć nadzieję?), że przedłuzone promocje w każdej chwili mogą zostać zastąpione nowymi.
 

merw78

New member
Ciągle sie zastanawiam czy podłączyć ta Tv cyfrową i internet.
Myślałem ze będzie jakąś nowa promocja ale jakoś się nie zanosi.
Na razie mam tv analogową do sierpnia, ale cyfrowa mnie kusi trochę no i net chciałem z upc 2 lub 10 mb

MAX i 2 mb kosztuje 129 zł
max i 10 mb kosztuje 138 zł

i nie wiem co robic
 

szewol

New member
Bez reklam
Marew78 - jesli ci się nie spieszy... może zaczekaj do "po świętach". Być może coś się ruszy w tej sprawie, bo jak czytam na forach internetowych poszło kilka rezygnacji z cyfrówek.

Promocja o której piszesz jest standardowa, przedłużona do końca czerwca 2009 roku, więc na pewno gorzej juz nie będzie... może być tylko lepiej ;)
 

merw78

New member
chyba masz racje
zaczekam
oferta nie jest super tania
teraz place 105 zł za tv i 4mb net osiedlowy, a wolałbym mniej placic a nie wiecej
jak nie to bedzie wypowiedzenie w sierpniu hehe
 

tombalt

New member
wspominałem o promocji: Analog + 2Mb za 59,...
wziąłem to w ciemno (tak jak poprzednio na duzym osiedlu mama i znajomy)
dzis ów zajomy mnie poinformował, ze jest nowa promocja za 59zł: analog + 5Mb :???: a myślałem, że trafiłem super....
 
Do góry