UPC Cyfrowe + kablówka analogowa w jednym abonamencie?

rafcio_1988

New member
Mam zamiar zamówić Pakiet 2 w 1 (TV cyfrowa plus internet) Pakiet Select HD + Internet 10Mb w UPC za 101 zł miesiecznie problem polega na tym że posiadam 3 TV w domu, sygnał cyfrowy chce odbierać tylko na jednym, słyszałem że jest możliwość wypuszczenia sygnału analogowego na pozostałe dwa odbiorniki bez konieczności opcji multiroom. Moje pytanie: czy jest to prawdą, oraz czy dochodza dodatkowe koszta? Prosze o informacje co i jak w tym temacie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.:hmm:
 

Angus

New member
Witam. Mam cyfrowke w jednym pokoju a w drugim mam normalnie analoga i rowniez posiadam internet w pakiecie i telefon. Gosc ktory to zakladal poprostu dal przelaczke i puscil kabel do jednego i drugiego pokoju z tym ze aby odbierac cyfrowke trzeba miec dekoder ( szczerze do konca nie moge ogarnac jak przez taki kabelek idzie niby super jakosc HD i zwykly analog, wiec chyba rozwiazaniem jest ten dekoder ktory to jakos impletuje do TV) . Tak wiec odp. na Twoje pytanie pytanie brzmi tak mozesz miec analoga w innych pokojach :) pzdr
 

rafcio_1988

New member
dzieki za odp. :) a powedz mi jeszcze czy oprocz oplaty instalacyjnej tj. 50 zł biora jakas kase za rozprowadzenie kabli po mieszkanu? czy kable i wszystkie przejsciowki, złączki itp sa w tej cenie? czy moga odmówić podlaczenia pozostalych dwóch odbiorników pod analoga i podlaczą mi tylko cyfre?
 

YogiCK

New member
Rozprowadzenie kabli razem ze wszystkimi kablami itd jest wliczone w opłatę instalacyjną. Przy instalacji możesz poprosić o podłączenie jednego dodatkowego odbiornika analogowo, każdy kolejny to dopłata chyba 30zł.
 

rafcio_1988

New member
a powiecie mi jak w przyszlosci bede chcial cyfrowke na drugi odbiornik jakie sa koszta dekodera i czy zwieksza sie abonament?
 

YogiCK

New member
Tak, płacisz w zależności od tego jaki dekoder i jaki pakiet na drugim odbiorniku od 25 do 46zł, + opłata za jego instalację 200zł, chociaż to akurat często da się obniżyć.
 

Andon13

New member
Rozprowadzenie kabli razem ze wszystkimi kablami itd jest wliczone w opłatę instalacyjną. Przy instalacji możesz poprosić o podłączenie jednego dodatkowego odbiornika analogowo, każdy kolejny to dopłata chyba 30zł.
Niestety mylisz się kolego...
Każdy dodatkowy odbiornik (analog) to 30zł płatne z pierwszym rachunkiem, chyba ze kabel jest pociągnięty i wystarczy go podpiąć do zwrotnicy - wtedy najczęściej instalator przymyka na to oko...
 

YogiCK

New member
Hmm w tym przypadku ty piszesz bzdurę, gdyż ponieważ kolega pytał o podpięcie kolejnego odbiornika cyfrowego. To o czym piszesz ma zastosowanie jeżeli chodzi o rozdzielenie sygnału analogowego.
 

Andon13

New member
Niestety kolego UPC nie podłącza już analogów do cyfrówki tak jak to było jeszcze jakieś dwa miesiące temu. Dlatego jeśli nie ma kabla to czy pierwszy czy drugi czy trzeci analog kosztuje 30zł.

I nie myle się a poprawiam tylko bzdurę którą napisałeś.....
 

YogiCK

New member
Zwracam honor <oops> nie powinienem zmęczony pisać...

Aczkolwiek parę dni temu u sąsiada robili instalację i bez problemu mu zrobili kilka gniazdek, każde za 30zł, wszystko jest wyszczególnione.
 
Do góry