UPC a telewizory "spoza listy"

Cierzniak

New member
Cześć, chciałbym zapytać się użytkowników UPC z CI+ jak oni sobie radzą z telewizorem spoza listy obsługiwanych na upc.pl.
Problem jest taki, że miałem Sharpa LC-22DV240E i on był na tej liście, więc poprosiłem o kartę CI+ i wszystko śmigało, teraz mam Sharpa LC-40LE730EVNET i testowałem różne ustawienia, czyli lokalizacja Polska, Czechy, Niemcy, różne częstotliwości, różne numery ID sieci, z kartą i bez karty i zawsze wyszukuje mi od 0 do ~200 kanałów i pośród nich nie ma tych "podstawowych" czyli tego, co jest darmowe na DVB-C (TVP1,2,Info,TVN,Polskat itd...) Jak sprawdziłem zamiast 130 kanałów (Pakiet Select Extra HD) mam dostępnych 60-70.
Na infolinii mówią mi, że wymiana karty CI+ na dekoder to 100,- a poza tym nie chcę dekodera, to dodatkowe gniazdko, prąd, pilot.

Także może podpowie mi ktoś jak w Sharpie (albo ogólnie) dostać te wszystkie kanały?



Swoją drogą tutaj an forum wyczytałem, że hbbTV ciągle nie jest dostępny, a szkoda, bo chciałbym zobaczyć "na żywo" jak to wygląda :)

Jeżeli temat był wałkowany, to przepraszam za nowy temat, ale nie mogłem przebrnąć przez Google, wyszukiwarkę forumową i infolinię w UPC w kilka godzin, a szukam realnego rozwiązania problemu, czy opłaca się szukać, czy lepiej odżałować tą stówę i mieć spokój.
 

prezy

New member
Bez reklam
Z tego co wiem z Sharpem jest najwięcej mankametów, na stronach np. jest napisane że obsługuje DVB-T a w rzeczywistości jest MPEG-2.
Wielu zawiedzionych użytkowników skarży się na te tunery.
 
Do góry