Unreal Tournament 3

marcin0903

New member
Pograłem chwilę i jestem zachwycony ;), grafika, dynamika akcji, animacja, ilość borni, map, no i multi! Ktoś jest chętny na jakiś TDM albo DM? Narazie opisałem tylko moje pierwsze odczucia zaniedlugo napiszę coś więcej :).
 
pytanko

siemanko,
daj znać,jak trochę pograsz,jak tam singielek w UT3,bo multi to wiadomo,że zmiażdży jak zwykle,bo tak się noszę z kupnem,ale czytałem różne,niestety skrajne, opisy singla
z góry dzienxx za odpowiedź
 

marcin0903

New member
UT3 = multi , w tej grze single jest dostępny, lecz działa on na zasadzie takiej jak w multi (CTF, TDM, DM...) tyle, że z komputerem, coś na wzór Quake III Arena :D. Spodziewałem się po grze czego innego, ale jestem mile zaskoczony ;)!
 

many

New member
Wiedzialem , ze musze kupic UT3 poniewaz spodobal mi sie kiedys bardzo UT1 na kompie. Ale nie mozna porownywac wrazen z 15" monitora z efektami na duzym RUBINIE.... I coz, gierka jest jak dla mnie odlotowa, podoba mi sie pomysl wprowadzenia roznej masci pojazdow jak i maszyn latajacych (naparzanka z powietrza wydaje sie dostarczac nawet wiecej emocji)

http://gry.onet.pl/1292,1292,,recenzja.html

Polecam kazdemu kto lubi ostre naparzanki a efekty obrazu i dzwieku na kilka kanalow porywaja.

ps co by to bylo gdyby UT3 mial Full HD...czemu tylko 720p, maja malo miejsca BD???
 

polx

New member
Widzę że poprzednie wpisy w tym temacie są dość stare. Gra ktoś jeszcze z polakow w sieci?
podajcie nicki to pogramy razem.

Jestem ciekawy czy mój eye toy działa jako headset.
 
Do góry