Uncharted 2

mszary

New member
Grywa ktoś po sieci? :grin:
Pierwszy raz grałem w coś po sieci - pierwszy raz w życiu i spodobało mi się mega, choć wpienia mnie że non stop w przeciągu kilku sekund ginę to nauczę się, oj na pewno się odegram kuź.wa :-x

drugi wątek - troszke drażni że w sieci teraz wszystko płatne sms'em. Kiedyś solucje/poradniki do gier były za darmo a teraz niestety.
Utknąłem w single playerze w Uncharted 2 na początku w miarę. Jak mój wspólnik mnie zdradza jak już doczłapiemy się do tej lampy oliwnej. On ucieka, alarm się włącza i pojawiają się lasery. Wejdę w jeden korytarz, pozamykaja się kraty i d.u.p.a - co dalej? pomóżcie...
 
Ostatnia edycja:

rufus1988

New member
Zapewniam że to nie jest podstawowy poziom, może nie bardzo zaawansowany ale słownictwo występujące w tym poradniku nie należy do grupy podstawowej, więc luzik mataman:). Właśnie piszę pracę lic. z morfologii języka angielskiego a mimo to nie jestem w stanie zrozumieć wszystkich dialogów występujących w grach, takie życie. . .:)
 

debeef

New member
Bez reklam
Po skończeniu U2 w mej pamięci jednak U1 jawi się jako lepsza, a to pewnie stąd, że była to pierwsza gra jaką zobaczyłem na dużym TV, a U2 to tylko więcej, lepiej, ale opadu szczęki już nie było...multi na razie całkiem mi się podoba, choć do K2 nie ma startu
 

darok

New member
W czerwcu w zagranicznych sklepach uncharted 2 wychodzi w platynie wiadomo kiedy u nas się pojawi.
 

BelYaal

New member
Mialem mala przerwe w graniu, ale ostatnio probowalem wejsc w swoj ulubiony tryb Likwidacja w sieci i niestety czekalem i czekalem i nie wynalazl mi nikogo do gry... czyzby praktycznie nikt w to juz nie pogrywal?
 
Do góry