Ulepszona szybkość transmisji bitów 1080p Premium: HD jeszcze więcej HD w YouTube Premium

Ulepszona szybkość transmisji bitów 1080p Premium: HD jeszcze więcej HD w YouTube Premium

Członkowie płatnej wersji YouTube mogą wkrótce skorzystać z rozdzielczości 1080p o jeszcze wyższej jakości .

YouTube testuje obecnie z niewielką liczbą członków Premium nową opcję jakości wideo „1080p Premium” z podtytułem „Enhanced Bitrate”. Innymi słowy, ta opcja oferuje rozdzielczość 1080p z większą liczbą danych przesyłanych na sekundę, mniej dotkliwą kompresją, większą ilością informacji na piksel, a tym samym lepszą ostrością obrazu.

Po okresie testowym opcja może wkrótce zostać udostępniona wszystkim członkom Premium. Po zgłoszeniu pewnych obaw YouTube chce uspokoić bezpłatnych użytkowników, że „normalny” sygnał 1080p pozostaje dostępny dla wszystkich i nie będzie nagle zarezerwowany tylko dla płacących subskrybentów. Ci ostatni po prostu skorzystają z szybkości transferu około 13 MB/s dla ich 1080p Premium, zamiast zwykłych 8 MB/s.
źródło: The Verge
 

Nie wiem jak na TV,ale na telefonie mam takie info :
Polish_20230912_151102401.png
 
Do góry