UK jak to aktywować Cyfra lub N-ka

Wiciu

New member
CHcialbym sobie sprawic N-ka lub Cyfre w UK, z tego co sie dowiedzialem z N-ka moge miec problemy, mam mozliwosc zakupienia dekodera do Cyfry jednak sie wstrzymuje z kupnem bo nie wiem czy bede mial mozliwosc aktywacji na terenie UK. Czy ktos wie jak to wykonac?
 

dnc

Moderator
VIP
Jesli sygnał satelitarny z C+ dociera do UK to możesz sobie kupić pakiet na znajomego w Polsce (tylko kartę) i zamiast niego co miesiąc opłacać abo. Tak samo można oglądać inne platformy przyczym trzeba pamiętać, że umowy nie można podpisać jesli mieszka się za granicą. Ale pprzecież jeśli masz adres stałego zamieszkania tutaj możesz wziąść na siebie aktywację, a potem wziąść tuner i kartę i oglądać tam gdzie mieszkasz.
W sprawie odbioru z HB 13E w UK zobacz tutaj: http://www.eutelsat.com/satellites/13ehb7a_popd.html
 

greg hiszpan

New member
Wiciu napisał:
CHcialbym sobie sprawic N-ka lub Cyfre w UK, z tego co sie dowiedzialem z N-ka moge miec problemy, mam mozliwosc zakupienia dekodera do Cyfry jednak sie wstrzymuje z kupnem bo nie wiem czy bede mial mozliwosc aktywacji na terenie UK. Czy ktos wie jak to wykonac?
N ka działa bez problemu nawet w hiszpanii ale musisz ją aktywować w polsce. ja zrobiłem tak,że poprosiłem rodzićow o zakup a aktywacją zajął sie gość który mi ją sprzedał.N przyjechała do mnie z kimś innym i bez zbędnych wydatków na samoloty.
szybko i bezboleśnie.

pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
Witam w sumie tez aktywowalem w Polsce i przewozilem do Szkocji cyfre i topfielda ale nie wiem czy dzwoniles do ludzi zajmujacymi sie tutaj rozprowadzeniem i montazem zestawów sat.moze oni cos wiedza jak to z tym jest.
 

Slygado

New member
Mam NTV w Irlandii.
Jak ostatnio byłem w Polsce to kupiłem cały zestaw w npunkcie. dałem dowód i prawko i po sprawie. Nikt się nie pytał gdzie to będę montował.
Potem podłączyłem dekoder pod antenę sat rodziców (zawsze możesz podłączyć u jakiegoś znajomego), zadzwoniłem do nki i aktywowałem, zapakowałem dekoder i antenę do walizki i przywiozłem tutaj.
Zamontowałem na dachu mojego domu w Irlandii i korzystam.
Zero kłopotów.
Opłat dokonuje moja mama do której przychodzą rachunki, gdyż tam jestem zameldowany.

Ot cała filozofia.
 
Do góry