UE65RU7172 polecacie?

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
To model podstawowy. Nie ma smart-pilota, funkcji PVR , matryca 50Hz. Ale ma niezawodnego Tizena i dobry układ upłynniania ruchu. Telewizor dla przeciętnych,niewymagających widzów.
 

czaro49

New member
Jeżeli do normalnego użytkowania , a nie wpatrywania sie godzinami i szukania w danej scenie filmu w rogu ekranu czy twarz aktora jest oświetlona lampą czy nie .... to bierz spokojnie !!! Jesli to nowy tv nie autlet to kupuj i nie słuchaj głupot . Mam od trzech lat tv z serii MU i powiem że normalnie wszystko widać i płynnie , czy to mecz czy film ...a YouTube i sam Tizen zapierdziela że hej ... Kupuj ten tv i nie przepłacaj.
 

Mariobull23

New member
No w sumie masz rację. Pewnie dlatego Samsung w tym roku do wszystkich tanich modeli daje chińskie matyce. Pewnie Polacy chińszczyzny nie chcieli kupować więc Samsung im pomoże że sprzedażą. Wiadomo przecież że to super firma i robi najlepsze tv. Nieprawdaż?
Kupuj będziesz zadowolony.
 

tranzystor82

New member
Bierz Samsunga będziesz zadowolony 4k60fps działa płynnie bo VP9 jest dobrze zoptymalizowany pod thizenem HBO, Netflix, tidal, player, horizon, prime ,Spotify wszystko jest. c715 oddałem bo dziwnie to działało a też tak kolorowo z androidem na tv nie jest ....a dziś zamówiłem z Promki 65' ue65tu7002 za 2399 zlocisza

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
Bierz Samsunga będziesz zadowolony 4k60fps działa płynnie bo VP9 jest dobrze zoptymalizowany pod thizenem HBO, Netflix, tidal, player, horizon, prime ,Spotify wszystko jest. c715 oddałem bo dziwnie to działało a też tak kolorowo z androidem na tv nie jest ....a dziś zamówiłem z Promki 65' ue65tu7002 za 2399 zlocisza

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka

mógłbyś napisać jak działa Tidal na Samsungu, jeżeli masz oczywiście subskrypcję? Może ktoś inny napisze?
1. Chodzi mi o to czy działa Tidal hifi, oraz czy działa master/mqa?
2. Jaka jakość dźwięku wychodzi z optyka: 44,1/16 czy coś więcej może nawet 96/24?
Wiem, że by to sprawdzić potrzebny jest zewnętrzny DAC lub amlituner, może ktoś na forum korzysta?
3. Czy TV wysyła dźwięk po USB jak robią to niektóre TV na androidzie np. TCL?
 

tranzystor82

New member
mógłbyś napisać jak działa Tidal na Samsungu, jeżeli masz oczywiście subskrypcję? Może ktoś inny napisze?
1. Chodzi mi o to czy działa Tidal hifi, oraz czy działa master/mqa?
2. Jaka jakość dźwięku wychodzi z optyka: 44,1/16 czy coś więcej może nawet 96/24?
Wiem, że by to sprawdzić potrzebny jest zewnętrzny DAC lub amlituner, może ktoś na forum korzysta?
3. Czy TV wysyła dźwięk po USB jak robią to niektóre TV na androidzie np. TCL?
Ad 1 używam Spotify więc na temat Tidala nie wypowiem się
Ad2 jeśli po optyku to leci to kwestia twojego DAC-u
Używając Spotify zauważyłem że na tv słucha mi się lepiej niż na słuchawkach czy telefonie
Ad3 po USB to chyba raczej chodzi ci o możliwość wpięcia słuchawek z własnym DAC jutro sprawdzę bo mam sennheisery co prawda na usb3.0 ale mam przelotkę

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka
 

tranzystor82

New member
Ad 1 używam Spotify więc na temat Tidala nie wypowiem się
Ad2 jeśli po optyku to leci to kwestia twojego DAC-u
Używając Spotify zauważyłem że na tv słucha mi się lepiej niż na słuchawkach czy telefonie
Ad3 po USB to chyba raczej chodzi ci o możliwość wpięcia słuchawek z własnym DAC jutro sprawdzę bo mam sennheisery co prawda na usb3.0 ale mam przelotkę

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka


AD3 Tizen niestety nie obsługuje rodzajowego audio po USB po wpięciu słuchawek w menu wyboru zestaw nie pojawia się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

tranzystor82

New member
czy nikt nic wiecej z doświadczonych kolegów nie doda?


Nikt raczej nic więcej nie poradzi bo telewizorów za często się nie zmienia a obecnie specyfikacje odpowiednich segmentów cenowych są dość zbliżone


Odnoszę wrażenie ze z tv robi się jak z telefonami co miesiąc nowy z masa błędów niedoróbek i problemów ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry