ue65mu6402 oraz ue65mu6102

sp00n

New member
Witajcie,
mam pytanie (a) do osób bardziej rozeznanych w temacie odnośnie wyszczególnionych w temacie telewizorów. Jeśli ktoś będzie uprzejmy odpowiedzieć:
1. Czym się różni serią MU od KU?
2. Czym się rózni 6402 od 6102? Różnica w cenie to ponad 1000 zł, 10bit to dopiero od 7000. Oba są płaskie.
3. Czy to są ogólnie dobre telewizory jeśli ktoś chce wydać właśnie ok. 6000 zł i chciałby mieć przekątną min. 65" ?

update:
4. Nie mam smart, ale w tym telewizorze potrzebny będzie najlepszy jaki się da, zwłaszcza, aby np. wyświetlać zawartość stron web, puszczać chromecast, itp. Z tego co czytałem, najlepszy smart ma właśnie Samsung. Czy tak jest naprawdę?
 
Ostatnia edycja:

sp00n

New member
@kiki
nie odezwałeś się później bo wyleciało Ci z głowy ze względu na natłok informacji czy po prostu cieżko kupić LCD, który dorówna pod względem obrazu plaźmie?
 

bonkol2

New member
Ja mam właśnie MU6102 tylko że 50' (szkoda że trochę nie poczekałem bo teraz w tej cenie za którą kupiłem 50' miałbym 55 :p) i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Ja co prawda dałem lekko ponad 2500zł i jak za tą cenę to bardzo dobry wybór. Ty jeśli kupisz ten TV to dostaniesz na dobrą sprawę to samo, tylko że wersje 65'. Sam TV jest bardzo elegancki, smukły i ma całkiem dobre kąty widzenia. Fajny mały pilot Smart TV, którego zresztą nie używam bo steruje sobie co jest dużo bardziej wygodne :p
 
Do góry