UE65KS7500S czy UE65JS9000

BelYaal

New member
Witam

Zastanawiam sie nad przesiadka z plazmy samsunga, kiedys topowej PS50B850 (chyba dobrze pamietam symbol), a dzis juz za malej. Sledze to forum i sporo narzekan na 9000, tak jak kiedys zreszta na B850, ale mi sie udalo trafic na sztuke bez problemow.
I teraz jak pominiemy brak w serii KS opcji 3D, jak wezmiemy identyczna cene, to zaczyna sie dylemat, ktory wybrac pod wzgledem obrazu, bo ciezko to porownac.
Jedyne co sie rzuca w oczy, to bardziej przepadajacy mi do gustu disagne w serii KS i peany w internecie nad lepszoscia nowych technologii. Z drugiej strony, tu wyzszy model z lepszymi bebechami teoretycznie, ale mozna trafic wersje z chmurkami i innymi atrakcjami.
I co tu wybrac?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
65js9000 skalowanie do 4k rewelka, 3d rewelka, moim zdaniem tv 10/10 tylko sprawdź tv 20 razy przed zakupem. Na forum możesz znaleźć mój wątek odnośnie uszkodzonego 65JS9000, którego Samsung i euro rtv nie chcieli wymienić.
 

BelYaal

New member
No i wlasnie tego sie obawiam, ze kupie za uj kasy i potem jeszcze miesiac bujania sie z ewentualnymi naprawami/wymianami, a to nie jest kieszonkowa rzecz. No ale pytanie bardziej, jest o roznice w obrazie, jakos bardzoej sklaniam sie do serii KS, gdzie podobno ulepszyli pare niedociagniec z poprzedniej serii.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dla mnie wygrywa JS9000 bo ma 3D, a wątpię by w samej jakości wyświetlanego obrazu była aż tak mega widoczna różnica na korzyść KS.

btw
pół roku bujania się z Samsungiem i EUro rtv agd:)
 

gae

New member
Ja mam KS i problem, który opisałem na innym wątku. Na razie zamiast przyjemności oglądania jest wk..... za 12 k. Zdalna "naprawa" jeszcze pogorszyła sytuację. Aktualnie czekam na wizytę serwisu.
 

BelYaal

New member
W samsungu z kontrola jakosci chyba zawsze kulalo. I faktycznie jak poczytalem, to kiepsko, choc w serii KS, moze wyleczy to aktualizacja softu, co do "chmurek" to tylko walka... niemniej widze, ze i tak musze poczekac, bo nagle ceny skoczyly o 2000 tego KS7500, a KS9000 zostal w takiej samej cenie, czy tez cena jest taka sama jak teraz KS7500 i ze niby promocyjna.
I jeszcze jeden kwiatek, choc mam nadzieje, ze to przy serii 9500, ktora ma krawedziowe swiatelka:
https://www.youtube.com/watch?v=9M4dk15tAQ0
4:50 filmu, gdzie te wlasnie krawedziowe swiatelka niezle daja po czarnym ekranie.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nasz JS9000 przy pojawieniu się czegoś białego na ekranie zapałał jakby 4 lampki nocne w rogach ekranu:D
 
Do góry