UE65F6400AW - kilka pytan (glownie jak inputlag)

infi

New member
poniewaz sharp dal ciala z dostepnoscia nowych serii 70calowych tv na naszym rynku i nie ma u nas zapowiadanych modeli w dobrych cenach. zainteresowalem sie kolejny raz samsungiem

UE65F6400AW
w cenie za ok 7500zl mamy 65cali ale poniewaz jest to swiezy model to brak jest dokladnych informacji

czy ktos moze ma mozliwosc sprawdzenia inputlag w tym tv? i ew. jak dziala podswietlanie przy wylaczanym swietle ? bo wlasciwosci multimedialne to standard samsunga wiec tu nie ma o co pytac.

z tego co wyczytalem na zagranicznym forum to jedyny minus w ocenie obrazu to katy boczne tego tv ale ja siedze zawsze na wprost wiec to zupelnie mnie nie dotyczy
 

tdx

New member
Bez reklam
40ms w trybie gra i 110 ms normalnie

W porównaniu to Twojego TV C650 matryca jest bardziej matowa a nie UCP, podświetlenie jest lepsze niż u Ciebie...

65 się nie bawiłem piszę o 55" matrycy
 

infi

New member
czyli kolejny raz nie bede grac na tv:) bo z takim imputlagiem to mozna sobie co najwyzej film odpalic z konsoli a nie grac online:) ale wielkosc i cena i tak jest tu decydujacym elementem.

szkoda mi troche tej matrycy ze nie jest blyszczaca tylko matowa ale mowi sie trudno, nie mozna miec wszystkiego.
 

infi

New member
to zalezy jak ktos gra:) ja specialnie do FPSow online kupilem osobny monitor z zerowym input lagiem:) (czyli nie wykrywalny w porownaniu do monitora crt.

tak wiec 40ms w tv to dla mnie takie granie jakby ktos na wyscigi F1 zglosil sie Polonezem:)
 

tdx

New member
Bez reklam
no to się zgadza że w FPS 40ms to dużo, choć nie wyobrażam sobie grania w FPSy na 65" :)
Na projektorze mi się ze ok grało :)
 
T

Tgamer

Guest
Widocznie mnie to nie przeszkadza ;) Gralem w fps na kompie battlefield 3 i ps3 crysis 2 i nic mi nie przeszkadzalo xD

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
W US są UNy raczej nie brał bym tego pod uwagę bo zawsze wychodzi że coś jest inaczej :) zresztą nawet po nodze widać :)
 
Do góry