UE55JU6000 to dobry tv?

Ttoomek

New member
Witam, kupilem tv za 2 tys w euro agd philipsa 48 cali ale pare dni po zakupie zdecydowalem ze jednak jest niedosyt i sie wybralem do sklepu po wiekszy tv. Chcialem wybrac ue58j5200. Spakowalem tv i udalem sie tam z nadzieja ze mi wymienia pomimo tego ze byl uzywany, na szczescie trafilem na spoko goscia i przyjal tv a ja za doplata moglem cos wybrac z sklepu. Niestety albo stety nie bylo tego modelu na ktory chcialem wymienic tv wiec musialem poszukac czegos innego. Jedyny sensowne 55 cali(taki chcialem) to znalazlem UE55JU6000 4k. Ogolem jestem bardzo zadowolony i mega zaskoczony jakoscia tv chcialbym tylko dokupic jeszcze soundbar do niego i bedzie super. Pytanie czy zrobilem dobry wybor? Co mozecie powiedziec o tym tv Ci co sie bardziej znacie?
Pozdrawiam
Tomek
 

Rafal7

Banned
Ja już z doświadczenia wiem że zamiast 55h6400 wybrabym 60 lub 65 h 6200 coś w Twoim stylu
Ze smarta wogóle nie korzystam, to samo 3d i inne bzdety za które się płci, typu okulary czy pilot smart,
Wolałbym golasa a więcej cali
Według mnie dobrze zrobiłeś, biorąc więcej cali
On ma matryce 100Hz?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeżeli nic ci nie przeszkadza w jakości wyświetlanego obrazu i podświetlenia matrycy to nie stwarzaj sobie sztucznych sytuacji do wyszukiwania nieprawidłowości.
 

C.marcin

Member
Jezeli masz jeszcze czas na ewentualny zwrot to mozesz sprawdzić tv. Jak nie to faktycznie bym nie szukał bo tego co ja zobaczyłem nie da sie odzobaczyć i tylko sie wkurzys a na gwarancje nie ma co liczyć
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
w moim ju 700 jest lekki clouding ale pojawił sie dopiero gdy powiesiłem tv na scianie podczas zakupu go nie było , a banding jest mikroskopijny mam 55 cali.
 
Do góry