UE50HU6900 problem płynnością obrazu

Take

New member
Kupiłem jakiś czas temu ten TV, wszystko byłoby ok, gdyby nie problem z płynnością obrazu. Sam TV jest wyłącznie podłączony do komputera, nie wiem jak to by wyglądało przy odbieraniu programów, bo nie mam nawet anteny, iż programów telewizyjnych nie oglądam.

Jeśli włączę Motion Plus i ustawie nawet na 1, nie mówiąc o 10, to jest szarpanie obrazu, jakby brak v-syn, zwłaszcza widać to jak jest dużo pionowych kresek i postać szybko się porusza, wtedy w około niej, widać to szarpanie, te jakby artefakty, obraz jest płynny, ale szybkie sceny już nie ciekawie wyglądają, za to jak wyłączę, obraz nie jest kompletnie płynny, ale brak tego problemu. czy są jakieś inne ustawienie, żeby tego się pozbyć?
 

Take

New member
Niestety ale mało ustawień użytkownika w Motion Plus. Mam tylko Redukcje dragań, Wyraźny ruch LED, a druga opcja pogarsza barwy i w sumie jest tak samo jakby był wyłączony Motion Plus z tym że, obraz jakby bardziej ciemny.
 

Take

New member
Nie widzę nigdzie Blur Reduction. Screena zrobiłem co u mnie widać.
 

Attachments

  • IMG_20150125_204506456.jpg
    IMG_20150125_204506456.jpg
    844 KB · Wyś: 92

Take

New member
Czyli wychodzi na to że czas go zwrócić :) W każdym razie jeśli w tym jest problem, to raczej nic nie zrobię. Wybiorę coś innego.
 
Do góry