UE48H6400 screen mirorring

W Windows 7 raczej nie ma możliwości. Taka możliwość jest w Windows 8.1 i Windows 10, przy założeniu że posiada się kartę graficzną prawdopodobne co najmniej Intel HD4000 na zasadzie IntelWiDi. Jest jeszcze Miracast. Osobiście nie wypowiem się przy jakich parametrach wyszystko poprawnie działa.

Ja posiadam na jednym laptopie grafikę Intel HD4000/Geforce GT630M i kartę WiFi Qualcomm Atheros AR9485WB-EG, a na drugim Intel HD4600/GeForce GT740 i kartę WiFi Intel. Działa na pewno na tych dwóch laptopach i na Windows 10 oraz Windows 8.1, lecz na Windows 8.1 musiałem mieć najnowsze sterowniki grafiki Intel bo były problemy z połączeniem.

Jeśli masz Windows 7 to możesz bezpłatnie upgradować do Windows 10.
 

Metrolog

New member
Możliwość jest ale trzeba spełnić warunki sprzętowe dla standardu WiDi jakie można sobie przeczytać na internecie. Następnie trzeba wymusić instalację odpowiednich sterowników do WiDi najnowsze wcale nie muszą oznaczać że najlepsze, różne sprzęty różnie reagują na wersję sterowników. Efekt na minimalnych wymaganiach sprzętowych standardu WiDi raczej nie porywa, trzeba mieć naprawdę silny laptop/komputer. Dużo łatwiej jest postawić WIN 8 niż "spawać się" z tym tematem pod WIN 7, jest dużo materiału na zagranicznych forach można sobie poczytać, lektura na cały dzień każdy ma z tym tematem inne doświadczenia. Osobiście straciłem na tym 2 dni czyli dzień czytania i dzień walki ze sprzętem po czym kupiłem laptopa z WIN 8 i temat umarł śmiercią naturalną :)
 
Do góry