Ue46f7000

atp2000

New member
Witam!

Mial ktos problem z Modulem CI+ Cyfrowego Polsatu. U mnie dochodzi do 20% i wywala (kod bledu 17) i wczesniej jakies napisy, ze blad uwierzytelnienia modulu i nalezy skontaktowac sie z producentem TV. Na tym samy modelu w sklepie to samo. Na nizszym modelu - chyba jakis 4500 zadzialal modul bez problemu. Zglosilem to do serwisu, maja przyjechac i sprawdzic.
Ale czy ktos z forumowiczow mial kontakt z czyms takim i czy to zostalo rozwiazane? Moze jakis firmware najnowszy? Bo tragedia telewizor dwa razy tanszy i dziala na nim modul, a ten F7000 wypasiony i taki blad. Podejrzewam, ze Panowie serwisanci nic nie zrobia. Najnowszy firmware mam zainstalowany 1118 z 08.05.2014r (ze strony Samsung-a). Prosze o pomoc.

Pozdrawiam
 

prezy

New member
Bez reklam
Niestety dziś nikt nie bierze odpowiedzialności za interpolacyjność urządzeń, a odpowiedzialność przenoszą miedzy soba producent tv, producent modułu oraz operator telewizji. smutne ale prawdziwe :-(
 

atp2000

New member
Byli popatrzyli i c...a zrobili. Podobno maja zamowic plyte glowna. Do piatku moge miec odpowiedz.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry