UE46EH5300 czy UE46EH5500 czy UE46EH5700

PONKKK

New member
Witam.
Jestem troche zielony w sferze TV.
Interesowalyby mnie te trzy TV ,jakie sa nimi roznice ,cenowe to juz wiem :) ( 2100zl -2700zl)
ktory najbardziej sie oplaca?
Zalezy mi na smarcie, Wifi bezprzewodowym no i dobrym obrazie.
Ewentualnie cos innego w cenie okolo 2200zl 46 cali.
Pytanie z innej beczki co to jest Wifi ready? trzeba miec adapter pod USB zeby miec bezprzewodowy wifi?
 

Xantario

New member
Tak naprawdę to są bliźniacze modele jeśli chodzi o matrycę, obydwa mają Wi-Fi Ready tzn. musisz dokupić adapter, aby móc połączyć się z siecią bezprzewodową. Z tym, że musi to być dedykowany Samsunga, a niestety kosztuje on więcej niż 40 zł.

Różnica to przede wszystkim smuklejsza obudowa w 5500 i podświetlenie krawędziowe.
Jak napisałeś zależy Ci na Smarcie, a ta funkcjonalność lepiej działa w Samsungach aniżeli w Philipsie, którego zaproponował kiki.
 

paszis

New member
a o co chodzi z tym podswietleniem krawedziowym? wazne to jest?
Daje tylko większy clouding czyli z krawędziowym jest gorzej.


Kup eh5300 i przestaw na EH5700 tak jak i ja to uczyniłem :D

EH są brzydsze grubsze od ES, nie porównywałem bezpośrednio do es550 ale do c6800 mają słabą jasność, full to jak połowa w C6800 tak że do bardzo jasnych pomieszczeń nie polecam.
 

PONKKK

New member
a jesli bym sie zdecydowal na EH5300 ,dobry wybór? ,wlasnie pomieszczenie mam jasne
 
Ostatnia edycja:

pawlopawlo2

New member
Daje tylko większy clouding czyli z krawędziowym jest gorzej.


Kup eh5300 i przestaw na EH5700 tak jak i ja to uczyniłem :D

EH są brzydsze grubsze od ES, nie porównywałem bezpośrednio do es550 ale do c6800 mają słabą jasność, full to jak połowa w C6800 tak że do bardzo jasnych pomieszczeń nie polecam.
zmienic na EH5700 ale ten ma podswietlenie krawedziowe chyba ?
czy to sie nie uszkodzi z czasem ?
 
Do góry