UE46D6500(LED) vs PS50C7000(Plazma) -- pomocy

Guard

New member
Witam
Już mnie krew zalewa od czytania forum i informacji w internecie.
Proszę was pomóżcie mi wybrać odpowiedni TV.
Do wydania mam do 4500zł chcę tv w 3D ( wiem że model UE46D6500 3D nie wyświetla w FullHD - czytałem już to na tym forum ).
-odległość od tv to 4 - 4,5 metra
-podłączony będzie dekoder z tv kablowej UPC HD
- konsola PS3

w tv oglądam przede wszystkim SPORT (c+HD ) ,FILMY ( HBO HD,C+HD itd.. ), i TVN24 . Żona typowe kobiece pierdoły E!,TLC.
TV potrzebuję także do grania na PS3, bardzo mi się podoba opcja korzystania z internetu za pomocą TV :).

Na początku zamierzałem zakupić LED - mniejsze zużycie prądu itd.. Teraz dochodzę do wniosku że obecne plazmy i tak zużywają mniejsze ilości prądu. Więc to nie jest główny wyznacznik.

Chcę być zadowolony z jakości obrazu i funkcji tv.
Błagam was pomóżcie wybrać mi odpowiedni TV :)
Dzięki za pomoc.
 

don111

Banned
tylko 3d należy traktować jako gadżet :)

o c7000 zapomnij, stary model i z problemami
LEDy od Samsunga są wg mnie nieopłacalne, ceny z kosmosu a jakość wcale nie rewelacyjna
jak chcesz Samsunga to kup plazmę 51D6900 lub dołóż do 51D8000, choć zastanowiłbym się nad Panasonic 50GT30 i raczej tego bym wybrał zamiast D8000
D6900 jest ciut gorszy ale cena do jakości nieco bardziej atrakcyjna
 

Guard

New member
tylko 3d należy traktować jako gadżet :)

o c7000 zapomnij, stary model i z problemami
LEDy od Samsunga są wg mnie nieopłacalne, ceny z kosmosu a jakość wcale nie rewelacyjna
jak chcesz Samsunga to kup plazmę 51D6900 lub dołóż do 51D8000, choć zastanowiłbym się nad Panasonic 50GT30 i raczej tego bym wybrał zamiast D8000
D6900 jest ciut gorszy ale cena do jakości nieco bardziej atrakcyjna[/QUOTE

Jeśli faktyczni model ps50C7000 jest problemowy to mi przeszło. Niestety zasugerowałeś mi Panasonica i dalej mam dylemat co wybrać haha.
Czy obraz faktycznie w Plazmie Panasonic jest dużo lepszy niż w LED Samsunga UE46D6500 ?
Muszę podjechać jutro do Saturna i to porównać - jeśli się da w takich molochach coś porównać. Biorąc pod uwagę że sygnał jest dzielony na kilka tv to takie odczucia mogą nie być obiektywne.

Eh. Czemu na rynku jest taki wybór ? :( To tylko problem dla zwykłego Kowalskiego hehe.
 

Guard

New member
tylko 3d należy traktować jako gadżet :)

o c7000 zapomnij, stary model i z problemami
LEDy od Samsunga są wg mnie nieopłacalne, ceny z kosmosu a jakość wcale nie rewelacyjna
jak chcesz Samsunga to kup plazmę 51D6900 lub dołóż do 51D8000, choć zastanowiłbym się nad Panasonic 50GT30 i raczej tego bym wybrał zamiast D8000
D6900 jest ciut gorszy ale cena do jakości nieco bardziej atrakcyjna[/QUOTE

Ten Panasonic jednak za drogi bez okularów najtaniej za 4700zł + dwie pary okularów około 600zł.
Odpada.
 

Guard

New member
Panowie a plazma Samsunga PS51d9000 to nowszy model od ps50c7000 ?
Taką informację uzyskałem w sklepie.
I jeszcze jedno pytanie dotyczące ps51d9000 czy wifi jest wbudowane czy muszę dokupić adapter ?
Dzięki
 

Guard

New member
Przepraszam za literówkę chodziło mi o Samsunga PS51D6900 i właśnie na ten tv się zdecyduję jutro jadę do Vobis-a i czekam na realizację zamówienia ( trwa to podobno 3 dni ) cena 3799zł z dwoma parami okularów.
Dzięki za pomoc.
 
Do góry