UE40F6640 vs UE40F6770

tdx

New member
Bez reklam
Robiac zdjecie na wprost juz tego nie widac jesli zauwazasz to przy uzytkowaniu to raczej tylko wymiana ale na innego producenta.

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

davik20

Member
Mam dekoder nc+ turbobox 500gb, i nie można słuchać radia z wyłączonym tv, wyświetla się komunikat HDMI OFF. Żeby było śmieszniej to kabel jest iHDMI. Czy jest na to jakaś rada?
 

davik20

Member
Do TDX,
ustawiłem dzisiaj tv pod dekoder nc+:
Obraz
Film
15
95
30
60
45
50/50

Ustawienia zaawansowane
Wył
Wył
-2
Wył
Ory
Balans bieli 25, 25, 25. 24, 25, 27
Balans bieli 10p wł, 1, 0, 0, 0
Gamma 0
Wz. Zaaw. Wył

Opcje obrazu
Tonacja kol ciepły 1
Czysty ob. Cyfrowy wył
Red zakł wył
Poziom czerni hdmi nisko
Tryb film wył.
Morion plus stand
Opt. czerni nisk
i jest jak na razie ok, ale nie udało mi się zniwelować tego efektu "czarnej ramki", czy wiesz może którymi ustawieniami to zmienić?
 

davik20

Member
Witam, dzisiaj z ciekawości wszedłem w ustawienia serwisowe tv samsung ue40f6640 - INFO > MENU > MUTE > POWER i po wyłączeniu tv zmieniły się ustawienia obrazu. Czy jest opcja zapamiętania wcześniejszych ustawień?
pozdrawiam
 

pusia1973

New member
Witam serdecznie, nie wiem dlaczego, ale mam TV Samsung model UE40F6770, zainstalowałem hbbtv i niby tam pisało aktywuj i opis co mam zrobić(w instrukcji TV też tak pisze) ale,Menu > Ustawienia > i nie mam tam Kanału z danymi nie mam w ogóle takiej opcji :( o co biega?
 

tdx

New member
Bez reklam
źródło na pilocie >> wybierz TV >> menu >>
System > Kanał z danymi i wybierz dla niej ustawienie Włączony
 

davik20

Member
Witam, podłączyłem dysk zewnętrzny Samsung 500GB do TV Samsung UE40F6640. Telewizor mam podłączony kablem optycznym z kinem domowym.
I tu zaczyna się problem z poziomem dźwięku. Przy pierwszym słuchaniu muzyki zespołu jest ok, natomiast po zmianie na inny zespół lub ponownym słuchaniu tego samego zespołu jest cichszy dźwięk. Co może być przyczyną?
 
Do góry