UE40F6400 a dekoder Polsatu

tacho

New member
Jeżeli działa STB na pilocie to Ir blaster działa prawidłowo czy tak to działa, czy STB nie ma nic wspólnego z pilotem uniwersalnym.
 

tdx

New member
Bez reklam
U mnie działąa to tak opalam TV odpala się dekoder (przyciskiem power na pilocie zwykłym jak i smartouch [stb power nawet nie dotykam ze smarttouch])....
Zmiana kanałów działa normalnie, rysowanie kanałów tez, egp działa, klawisz w dół to aktualnie co leci kolejny raz następna audycja z tego co pamiętam...

Menu ekranowe > Pomoc techniczna > Diagnostyka > Resetuj
i sugeruje spróbować raz jeszcze
 

tacho

New member
I wszystko jest już jasne sprawdziłem.
STB działa niezależnie od czytnika Ir
Ir niedociśnięty - przy montarzu teleizora bład w sztuce i trzy dni kombinowania
Serdecznie dziękuje za pomoc w znalezieniu dekodera .
Otrzymałem odpowiedż z serwisu Samsunga cyt:
"Przekazałem sprawę do odpowiedniego działu w naszej centrali w celu
zweryfikowania kodów sterowania dla tego modelu dekodera Cyfrowego
Polsatu. Proszę raz w tygodniu sprawdzać konfigurację pilota
uniwersalnego, gdyż kody są dodawane na nasze serwery i telewizor pobiera
je poprzez połączenie internetowe."
Jestem pełen uznania.
Jeszcze raz PODZIĘKOWAŁ ŚŁICZNIE
 

tdx

New member
Bez reklam
tacho tak jak Ci na pisałem HD5000 konfigurowałem już wcześniej. Odpowiedz od samsunga to odpowiedz osób które TV na oczy nie widziały....

Bo nie wiem czy piszesz sarkastycznie czy nie....
 

tdx

New member
Bez reklam
dobra po prostu musze do tutoriala dodać punkt 0 sprawdź czy mini jack jest do końca wciśnięty do portu podczerwieni...
;) zdrowia
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
niestety nie maiłem okazji parować akurat tego dekodera...
Ale sugeruje sprawdzić przyciski record na pilocie itp...
 

kundelek

New member
próbowałem już wszystkie możliwe jak wcisnę rec to zaczyna nagrywać aktualny program myślałem że VOD stb będzie za to odpowiadac ale niestety nie. Tą jedną funkcję będę musiał obsługiwać pilotem od CP:-( .
 

blaem

New member
po poprawnym sparowaniu z dekoderem polsatu nie działa wyłączanie tv i dekodera razem. Natomiast włączyć już się da jednocześnie (po uprzednim wyłaczeniem pilotem polsatu). Jak można to rozwiązać?
 

blaem

New member
tak, znalazł mi HD5000 bez problemu.
dodam jeszcze ze model TV do F7000, tylko podpiąłem się pod ten temat. Zapomniałem napisać to na początku.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
naciśnij przycisk SOURCE, aby wywołać ekran Źródło.
W górnej części ekranu wybierz opcję Konfiguracja uniw. pilota.
>>Wył. zsynchr. zasil. zobacz co tam masz ustawione
 

blaem

New member
nie mam tej opcji pod przyciskiem SOURCE, natomiast jak wejdę w system->menedżer urządzeń->konf. uni. pilota mam tam ustawioną synchronizację. A jest możliwe ze po wyłączeniu TV, dekoder wyłączy się dopiero za jakiś czas (1h-2h) czy jest to reakcja natychmiastowa?
 

blaem

New member
to w takim razie nie działa. Sądziłem, że może wyłączać się później, ponieważ dzisaij na noc wyłączając TV dekoder była dalej włączony (przez co najmniej jeszcze godzine, dwie), jednak jak rano się obudziłem to już był wyłączony.
 
Do góry