UE40ES8000 i wbudowany DVB-C a sieć UPS

deywies

New member
Bez reklam
UPS z tego co mi wiadomo to jest firma kurierska, chyba nie oferują telewizji kablowej. Mogę się jednak mylić.

Chyba że chodziło ci o UPC. To nie ma takiej możliwości bo UPC paruje karty z dekoderami.
Tak żeby umilić ludziom życie.
 

Puniek

New member
UPS z tego co mi wiadomo to jest firma kurierska, chyba nie oferują telewizji kablowej. Mogę się jednak mylić.

Chyba że chodziło ci o UPC. To nie ma takiej możliwości bo UPC paruje karty z dekoderami.
Tak żeby umilić ludziom życie.
No tak... literówka. Właśnie znalazłem na ich stronie, że w najbliższym czasie planują wprowadzenie wykorzystywanie modułów DVB CI...
 

deywies

New member
Bez reklam
Taaa wprowadzają od 5 lat ;)
Może kiedyś zrozumieją że większość TV ma wbudowany taki tuner i dodatkowe pudło wraz z pilotem nie jest potrzebne.
 

Seba21

New member
To trochę dziwna sprawa, bo takie programy jak TVP1, TVP2, Polsat, TVN itp. ustawowo powinny być nadawane cyfrowo bez kodowania - tak że bez dekodera powinny być dostępne - jeśli oczywiście ktoś ma w tv wbudowany DVB-C. Moja kablówka nadaje kilkanaście programów cyfrowych niekodowanych - w tym TVP1 i 2 HD, które nie mogą być kodowane o czym nawet informowali w Teleexpressie. Całe ME i IO miałem w HD bez żadnych dopłat. Tak mam do dziś. Niektóre kablówki trochę jak widać was oszukują i to by trzeba gdzieś zgłosić.
 
Do góry