ue40es6100

mako1993

New member
mam pytanie odnośnie programu allshare.Mam internet 25mb/s upc i modem TWG850-4U moje pytanie brzmi czy przez tą aplikacje płynnie będą chodzić filmy full hd i 3d na tv ue40es6100 czy jednak trzeba będzie zainwestować w jakis dysk zewnętrzny a jak tak to jaki ?
 

mako1993

New member
ok widze ze posiadasz ten tv i jak z ogladaniem filmow full hd i 3D przez allshare ?? wgl cos mozesz powiedziec o jakosci tego tv jakosc obrazu i jakosc tego 3D?? mam go juz zarezerwowanego w media markt wiec czekam maja do mnie zadzwonic ;) ale jak nie bedzie mi odpowiadal po prostu go nie kupie wiec jak mozesz cos poiwedziec o tym tv bardzo prosze ;)
 

mako1993

New member
ok widze ze posiadasz ten tv i jak z ogladaniem filmow full hd i 3D przez allshare ?? wgl cos mozesz powiedziec o jakosci tego tv jakosc obrazu i jakosc tego 3D?? mam go juz zarezerwowanego w media markt wiec czekam maja do mnie zadzwonic ;) ale jak nie bedzie mi odpowiadal po prostu go nie kupie wiec jak mozesz cos poiwedziec o tym tv bardzo prosze ;)
Proszę o szybką odpowiedź te pytania były kierowane do wszystkich urzytkowników tego tv ;) i oczywiście fachowców z tego forum co mieli do czynienia z tym tv
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Szczerze ? Jak mam ogladac cos poprzez siec czyt. AllShare z PC to mnie ku**** bierze - jak mam sluchac wariujacego wentylatora. Mam dysk zewnetrzny, podpinam go pod TV i ogladam co chce, z 50GB filmami wlacznie. Czasem cos z TVnPlayera i idzie dobrze, ale mam łacze 20mega z Netii..

Jesli mialbym dac 3000 za ten TV w MM to wole kupic ES6800 za 2800!
Swojego kupilem za 2424 u tego goscia Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do TV:
Cienki, 63W zzera tylko, troche topotne menu (jestem przyzwyczajony do menu z B651), choc o wiele wiecej mozliwosci konfuguracji. Pilot jak to juz bywa w standarcie, z chamskiego plastiku i nie podoba Mi sie :). Kolory zywe, choc trzeba dostowac pod siebie, bo czasem strasznie oczoje***ne.
Bezproblemu polaczyl sie przez WiFi, klawiatura na USB takze bezproblemu zostala wykryta, pelna przegladarka to plus, no i Snake :)
Generalnie TV wart 2400zł

EDIT:

Pytales o 3D.
Jak dla mnie dobre, choc nie mialem wczesniej doczynienia z innym TV z 3D. Na plus sa okulary aktywne, choc po kontakcie z kilkoma sprzedawcami okazalo sie ze wyjmuja je i dokladaja papierowe za 2zł !!! CHAMy, dziady itp.
Efekt ciekawy, masz w TV mozliwosc konwersji obrazu z 2D na 3D co takze jest na plus.
 
Ostatnia edycja:

mako1993

New member
dzieki za odpowiedź ale chodzi ci o szumienie pc tak ??;D mi to nie przeszkadza bo kompa stacjonarnego mam w drugim pokoju ;) bardziej mi zalezy na plynnoscifilmow full hd ;) ja ten tv bede mial za 2499 wiec chyba sie oplaca noi oczywiscie 2 pary okularow te es6800 u mnie w krk jest za 3200 wiec jest duza roznica ;) wspomnialem o swoim modemie bo ma przepustowosc 802.11g czy to wystarczy żeby płynnie chodzily te filmy full hd przez ten allshare ? dysk napewno zakupie ale jak narazie jak jest taka mozliwosc to po co wydawac pieniadze ;D
 

mako1993

New member
dzieki za odpowiedź ale chodzi ci o szumienie pc tak ??;D mi to nie przeszkadza bo kompa stacjonarnego mam w drugim pokoju ;) bardziej mi zalezy na plynnoscifilmow full hd ;) ja ten tv bede mial za 2499 wiec chyba sie oplaca noi oczywiscie 2 pary okularow te es6800 u mnie w krk jest za 3200 wiec jest duza roznica ;) wspomnialem o swoim modemie bo ma przepustowosc 802.11g czy to wystarczy żeby płynnie chodzily te filmy full hd przez ten allshare ? dysk napewno zakupie ale jak narazie jak jest taka mozliwosc to po co wydawac pieniadze ;D
ponawiam pytanie czy moj modem o przepustowosci 802.11g da rade z filmami full hd przez aplikacje allshare ???
 
Do góry