UE40E6400+LG Swift L9 P760

HaseoSaber

New member
Witam wszystkich użytkowników forum.
Mam pytanie związane właśnie z w/w TV i Smartfonem.
Niby ten TV posiada Bluetooth i nawet mój fon go wykrywa ale :
-na LG wyskakuje komunikat :
Aby sparowac z [TV] SAMSUNG Upewnij się, że pokazuje ten klucz dostępu ....
i po kilku sekundach wyskakuje napis, że parowanie się nie powiodło bo nieprawidłowy kod pin...
a na TV nie wyskakuje żaden komunikat, że próbuję się z nim połączyć.

I jeszcze jedno mam TV podłączony do routera aby był net. Czy jest jakaś aplikacja aby można było przez wi-fi udostępniać pliki z kompa->TV?

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam HaseoSaber
 

tdx

New member
Bez reklam
A nie lepiej bedzie Ci tv z tel po wifi podpiac. BT jest wolne :). Sciagnij na telefon aplikacje samsunga samsung remote by sterowac tv a jak chcesz przesylac zdjecia lub filmy z tel to tez lepiej przez wifi

Wysłane z mojego GT-I9100
 

HaseoSaber

New member
Tyle, że nie wiem jak je wysłać skoro w tel w wi-fi nie ma mojego tv a w ustawieniach połączenia z pobliskimi urządzeniami mam tylko PC i TV i nie wiem jak dodać smartfona. Z tego co zauważyłem potrzebuje zewnętrznego programu, niestety ściągłem imediashare i wtedy tv odrazu wykrył telefon ale nie mogłem znaleźć plików i karty sd.
 
Ostatnia edycja:

HaseoSaber

New member
Wie ktoś czy da się zmusić aby TV odtwarzał filmy zapisane z prędkością 60 kl/s, co jest nieprawdą bo w nagrywaniu FHD film nagrywany LGP760 ma 30 fps (Nagrywanie: 1080p@30fps mp4) a ciągle mi pisze że 60 fps nie jest obsługiwane.
Zrobiłem mały test i jak już nagrywam w rozdziałce 720p to Tv nie ma żadnego problemu z odtworzeniem go (obydwa filmy lecą komp->wifi>tv), dodam, że miniatura jest wyświetlana poprawnie i widać początkową klatkę filmu.
 
Ostatnia edycja:

sapsa

New member
Zainteresuj się tematem DLNA dla Androida. Nie powinno być problemów z odtwarzaniem jeżeli komórka odtwarza to poprawnie. przykładowe programy: Skifa, HomeDia. Dzięki nim wysyłasz sygnał już odtworzony z komórki do TV poprzez sieć lokalna (wifi/kabel) i odtwarzasz na TV
 

HaseoSaber

New member
Nareszcie udało mi się bezpośrednio wyświetlić zdjęcie z LG na TV, ale :
Na początku wyskakuje błąd render loading content failed ( za każdym razem co jest denerwujace przy wyświetlaniu zdjęć)ale obraz jest wyswieltany na tv albo remote device return error
Niestety dalej nie udaje się odtworzyć filmiku nagranym przez kom w rozdziałce FHD a normalnie takie filmy chodza bez problemu(filmy)
 
Ostatnia edycja:

HaseoSaber

New member
Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tu:
Jest jakiś zamiennik dla kamerki dla w/w TV bo jakoś nie uśmiecha wydawać mi sie 400zł na kamerke która będzie używana kilka razy w miesiącu.
 
Do góry