UE40D5000 Kilka pytań/problemów

fatall1ty

New member
Witam posiadam telewizor Samsung UE40D5000, od pewnego czasu w prawym górnym rogu ekranu pojawiły się takie kreski

i56.tinypic.com/2ljjh1t[.]jpg

[] - usunąc

No i kolejny problem, to gdy czasem przełączam programy na kablówce to czarny ekran zacznie pulsować, tak samo dzieje się gdy zgaszę dekoder.. Zauważyłem, że dzieje się to tylko na czarnym polu.. Telewizor zakupiony w kwietniu, posiada jeszcze gwarancję na 5 lat
 

fatall1ty

New member
Niestety nie mam jak sprawdzić.. Telewizor jest podpięty pod dekoder HDMI, niestety nie mogę dodać zdjęcia bo brakuje mi postów :(
Może nie tyle pulsuje co miga.. Można by powiedzieć że jakby lampeczka jakaś delikatnie migała
 

tdx

New member
Bez reklam
ok to sprawdź czy to euro też masz to samo :) wyłącz czujnik eco i sprawdz czy dalej jest

a co do tych kreseczek to nie wina tv tylko tunera -> temat był już wałkowany :)

link
 
Ostatnia edycja:

fatall1ty

New member
Tryb oszczędny miałem cały czas wyłączony.. Zauważyłem jeszcze, że te paski robią się tylko na kanale TVP1 i TVP2, więc wina telewizora odpada..

2ljjh1t.jpg
 

tdx

New member
Bez reklam
ta tymi paseczkami się nie przejmuj...
A co do wahania czerni :) to zobacz na innym kablu HDMI albo podłącz na euro i sprawdź czy dalej ten problem będzie występował
 

fatall1ty

New member
Obecnie mam trudny dostęp do telewizora, bo znajduję się na uchwytach nie chcę się z nim wieczorem szarpać :)

Powiedz mi tylko, czy to pilna sprawa i czy telewizor będzie działał, z resztą mam gwarancję, ale wolałem się upewnić..
 

tdx

New member
Bez reklam
powiedział bym że to raczej nie tv... Wiec spokojnie sobie sprawdź na innych kablach lub na innym źródle i się nie martw :)

pozdrawiam
 
Do góry