ue40c6500 czy ue40b8000 czy ps50c6500 czy le46c650

Hartson

New member
Bez reklam

Faktem jest, że ten LCD jest zrobiony naprawdę bardzo solidnie. Tylko przed zakupem
jeżeli dasz radę to zobacz czerń, czy taka będzie Tobie odpowiadać.
Bo jest generalnie (to moje subiektywne zdanie) ciemnofioletowa. Model C650 (tradycyjne podświetlenie CCFL) ma wg mnie lepszą czerń (warunki sklepowe), ale może Ci się udać np. odpowiednio wyregulować tą czerń w C8000.
Zobacz topic o C8000. Jeden z forumowiczów już ma ten model.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Hartson, nie wiem jak Ty go oglądałes, moze to było na trybie sklep - dynamiczny, ale u mnie czarny jest czarny :)
 

walsl

New member
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Chętnie bym wziął c8000 ale w tej chwili kosztuje prawie 7 tys. Nie stać mnie na niego. Dlatego w temacie jest B8000 :)
Pozdrawiam.
 

jtd

New member
Bez reklam
Widzialem obok siebie C7000 oraz C8000, obraz na C8000 jest duzu duzo lepszy pod kazdym wzgledem
 

walsl

New member

Dzięki za propozycje, Mógłbyś coś więcej napisać dlaczego akurat ten wybrać z czterech w temacie?
Szczerze mówiąc zacząłem się skłaniać ku le46c650, widziałem 40 w akcji i wywarła na mnie pozytywne wrażenie.
Chciałem zakupić b850 ale z uwagi na to bzyczki sobie darowałem.Stąd pomysł na c6500.
I tak w końcu powstał dylemat 4 tv i nie wiadomo który wybrać.
C8000 jednak nie jest na mój budżet.
 

simarik

New member
Dzięki za propozycje, Mógłbyś coś więcej napisać dlaczego akurat ten wybrać z czterech w temacie?
Szczerze mówiąc zacząłem się skłaniać ku le46c650, widziałem 40 w akcji i wywarła na mnie pozytywne wrażenie.
Chciałem zakupić b850 ale z uwagi na to bzyczki sobie darowałem.Stąd pomysł na c6500.
I tak w końcu powstał dylemat 4 tv i nie wiadomo który wybrać.
C8000 jednak nie jest na mój budżet.

Miałem podobny dylemat w tej granicy cenowej: 40B6000 - ewentualnie 40B7000 czy 46C650. No i postawiłem na 46C650 (priorytetem jest u mnie cena, a także wielkość matrycy - więc kompromisem okazał się jednak 46C650). Po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony tym bardziej, że lubię różne bajery a ten C650 ma ich troche.
Życzę udanych wyborów
 
Do góry