UE32EH5300 czy UE32EH5000 ?

Skrzyn

New member
Witajcie ;) Po wielu tygodniach przegladania internetu wybór padł na 2 TV ktory wybrac ? Warto dopłacać do 5300 ? czym sie roznia ? Pozdrawiam ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie napisałeś jaki sygnał , ale ogólnie nic więcej nie zobaczysz. Ja bym nie dopłacał - mając na myśli jakość
 

Skrzyn

New member
Wiec tak - telewizorek bedzie uzywany w sieci kablowej + cyfrowe kanały i oczywiscie *.mkv ;) Zalezy mi na smart TV i na PVR - wyczytalem w opiniach ze model 5450 ma taka opcje (choc samsung sie nia nie chwali ) wiec chyba padnie jednak na 53540 - chyba ze macie jakies inne typy do 2 tysiecy zlotych - 40 cali plus ;)
 

Refix

Member
Witajcie ;) Po wielu tygodniach przegladania internetu wybór padł na 2 TV ktory wybrac ? Warto dopłacać do 5300 ? czym sie roznia ? Pozdrawiam ;)

Model ...5300 to SmartTV, DLNA, WLAN itd. czego nie ma model...5000, co i jak i do czego służy masz
objaśnione na stronie producenta, pytanie tylko czy chcesz mieć te opcje. Osobiście też stałem przed
podobnym problemem i wybór padł na model ...5300 czego oczywiście nie żałuje :)
 

Skrzyn

New member
Ok dzieki ;) Poczytalem iiii smart TV to to co chcialbym miec ! Teraz tylko pytanie czy jest sens doplacac do 5450 dla PVR ktory jest w tym modelu ...
 

Skrzyn

New member
Sluchajcie jeszcze jedno pytanie bo spotkalem sie z roznymi informacjami - czy samsung 5300 i 5450 ma wejscie na przewod internetowy ? czy Smart TV dziala tylko po dokupieniu odbiornika WiFi ?
 

Refix

Member
Ok dzieki ;) Poczytalem iiii smart TV to to co chcialbym miec ! Teraz tylko pytanie czy jest sens doplacac do 5450 dla PVR ktory jest w tym modelu ...

Model 5300 a 5450 to dokładnie to samo, w 5300 PVR można włączyć (nie oficjalnie) ale wiąże się
to z utratą gwarancji, chyba że masz kogoś zaufanego w serwisie Samsunga to problem z głowy.
 

feru

New member
Witam, mam pytanko do właścicieli UE32EH5300, jak przestawić numer kanału na DVB-t ? W instrukcji było Menu-kanały-zmiana kanałów czy jakoś tak ale ja tej opcji nie widziałem.
 

MaciaW

New member
Również polecam 5300, SmartTV zdecydowanie na plus, a i PVR można sobie odblokować jeśli nie straszne Ci grzebanie w menu serwisowym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry