ue32eh5300 brak synchronizacji napisów

trio

New member
witam, próbowałem przeszukać forum zanim założyłem ten temat ale niestety nic nie znalazłem (przynajmniej opcja "szukaj" nie znalazła nic treściwego w temacie).
problem tyczy filmów w formacie avi z napisami w formacie klatkowym w plikach txt. napisy totalnie rozjeżdżają się z obrazem (w komputerze działają prawidłowo), przekonwertowane do formatu czasowego działają w zasadzie prawidłowo, tyle, że napisy wyświetlane są tak długo aż pojawi się kolejna linia dialogowa co jest dość denerwujące gdy na ekranie czasem wisi napis przez 10 minut do chwili pojawienia się kolejnego. ma ktoś na to jakiś sposób?
(firmware w tv najnowsze)
 

tdx

New member
Bez reklam
ściągnij napiprojekt daj zapisuj napisy do srt i program znajdzie Ci napisy do każdego filmu i dopasuje je automatycznie do twojej wersji...
Nigdy więcej nie będziesz miał problemów z napisami...
 

trio

New member
chyba się nie rozumiemy :/ problem nie tkwi w samych napisach a w tym, że telewizor nie radzi sobie z poprawnym ich wyświetlaniem gdy te są zapisane w formacie "klatkowym"...sęk w tym, że 90% napisów to właśnie ten format
 

tdx

New member
Bez reklam
Rozumiemy się na kompie jest ok na TV się rozjeżdża. Podpowiadam Ci rozwiązanie Twojego problemu :) Napi ściągnie sam napisy i tyle nic nie będziesz musiał ręcznie robić :)
 
Do góry