Udostępnianie internetu LG47 LA660S

vw-gorol

New member
Witam
Posiadam tv LG47 LA660S i korzystam z funkcji programowy punkt dostępu czyli tv działa jako router. Wszystko przez 3 miesiąe było ok. Tv udostępniał internet dla urządzeń które mam w domu(laptop,telefon). A teraz w przeglądarce na tel i laptopie wyskakuje error 105 bład serwera DNS. Tel laptop łączy sie z siecią udostępnianą przez tv, ale nie mozna otworzyć żadnej strony internetowej. Internet mam z lokalnej kablówki. Po podłaczeniu zewnetrznego routera wszystko dziala jak nalezy. Tv mam podłaczone kablem LAN prosto z modemu. Prędkość internetu w mojej kablówce to 4Mb/s.
I taką prędkość pokazują wszystkie urządzenia oprócz tv(max 1,5Mb/s) na zewnetrznym routerze. Powiadomiłem też o tym serwis LG. Jak narazie czekam na odpowiedź. Podejrzewam że to dla nich temat rzeka. Prosze o waszą pomoc.
Pozdrawiam
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Wklej zdjęcia z konfiguracji punktu dostępowego w TV oraz podaj konfiguracje, model routera lub urządzeń sieciowych jakie posiadasz.

Na razie wprowadź w każdym urządzeniu adres IP serwera DNS np. 8.8.8.8, 8.8.4.4
 

vw-gorol

New member
Witam
Dzięki za pomoc, pomogło. Po ustawieniu serwera DNS ręcznie w tv na 8.8.8.8 wszystko działa jak wcześniej. Tylko ciekawi mnie to, dlaczego w trybie automatycznym nie mozna odnaleść serwera DNS, wcześniej było automatycznie i wszystko chodziło.
P.S.
Macie jakieś konkretne ustawienia obrazu do LA660S.

Jeszcze raz dziękuję
Pozdrawiam
 
Do góry