Uchyt do projektora z maskowaniem kabli

stefan86

New member
Witam.

Poszukuje uchwytu do projektora (będzie podwieszony na wysokości ok. 40 cm od sufitu), który umożliwi ukrycie przewodów. Jako sygnałowy wykorzystany jest przewód z wtykiem D-Sub.
Polecicie jakiś uchwyt spełniający te wymagania?

Drugie pytanie, to gdy sam szukałem odpowiedniego uchwytu to przy wielu jest opis, że umożliwiają ukrycie kabli w swojej konstrukcji, gdy... przepycha się je bez wtyczek. Jak to niby ma działać? Przecież to nie wtyczka RJ45 do kabla sieciowego, że można obciąć i zarobić końcówki...
 

lll

New member
Pozwólcie, że podepnę się pod temat.
Polećcie proszę uchwyt sufitowy do projektora Optoma HD131Xe.
Warunki (w kolejności ich istotności):
- projektor zawieszony możliwie blisko sufitu, tuż pod sufitem (mam niskie pomieszczenie),
- uchwyt koloru białego,
- możliwość ukrycia kabli w konstrukcji uchwytu (najmniej istotne).
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie proj wisi na takim: Vogels EPC6545, 7cm od sufitu, estetyczny, ale szary. Pamietam ,że kiedy szukałem uchwytu to cos na allegro wpadło mi na 4 cm od sufitu, ale było to zwykła, ordynarna blacha. Z drugiej strony przy tak małej odległości i tak nic nie widać, bo projektor wszystko przysłania.
 

Attachments

  • images.jpg
    images.jpg
    7,3 KB · Wyś: 521
Ostatnia edycja:

lll

New member
Jasne, do 10 cm od sufitu to pełen luz.
Dedykowane Optomy OCM818W-RU wyglądają OK (możliwości regulacji, dopasowanie do modelu), ale 300 zł wydaje mi się za taki nieco za drogo, szukam dalej. ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
to zdecydowanie przesada. Pamietam, ze gdy szukałem, akurat na Redcoonie chyba pojawiła się promocja i dałem za niego połowę ;)
 

lll

New member
Otóż to. Co prawda w opisie stoi "odległość projektora od sufitu: 80mm lub 170mm", ale nie bardzo widzę, jak można go zamontować w odległości mniejszej niż wysokość tego uchwytu, czyli 17 cm.
 

marny_popis

New member
Otóż to. Co prawda w opisie stoi "odległość projektora od sufitu: 80mm lub 170mm", ale nie bardzo widzę, jak można go zamontować w odległości mniejszej niż wysokość tego uchwytu, czyli 17 cm.

uchwyt ma w zestawie 2 rurki krótką i długą, 80mm chyba nie jest dużo, można zawsze zadzwonić do sprzedawcy i się dowiedzieć:) Tutaj jest wszystko ładnie pokazane jak wygląda w częściach
UCHWYT*WIESZAK*SUFITOWY DO PROJEKTORA PROMOCJA (4691642206) - Allegro.pl - Wi
 
Do góry