Uchwyty scinne pod kolumny / uchwyt do TV

kampers

Member
Witam, jak w temacie. Szukam informacji i modeli uchwytów pod kolumny Klipsch RB81 (12,5kg) ścienne regulowane najlepiej, miały być standy ale obawiam się o to by mi ktoś tego nie przewrócił. Kolejny uchwyt to do mojego TV rozstaw śrub 200x200mm Samsung D6750 40". Wydaje mi się ze wystarczy taki by ustawić kąt nachylenia TV (chyba że coś może się przydać dodatkowo) Dzięki za propozycję i pomoc.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jesli chodzi o dobre i sprawdzone uchwyty glosnikowe to powtarzamy tu jak mantrę: :)
- Vogels VLB 200 - trochę plastikowe wykończenie, mocowanie przód i tył.
- B-Tech B77 - metalowe, mocownie boczne
Pamietaj tylko, ze oba mają mały kąt nachylenia w dół, co uniemozliwa powieszenie ich wysoko.

Natomiast jesli chodzi o uchyty telewizorowe stosuję wyłącznie Vogelsa lub Vivanco. Mozliwosci jest wiele, czy mają byc ultra slim, czy ruchome w pionie i(lub) w pozimie. Zalezy na czym Ci zależy.
Pozdrawiam
 

kampers

Member
Witam ponownie, a wiec przeanalizowałem te uchwyty ścienne i nie będą pasowały. Wiec chyba pozostanę przy statywach. Czy ktoś może mi doradzić jakie, jaką wysokość i jak je się montuję do kolumny? Pod spodem mam 2 otwory na śruby (47 mm c-c) a kolumny maja takie właściwości:

Klipsch RB 81II

Rodzaj wykończenia / kolor black Waga ( kg ) 12,5
Wymiary ( W x S x G w mm ) 484 x 235 x 312
Dane techniczne
Impedancja znamionowa ( omy ) 8
Moc muzyczna ( W ) 600
Moc znamionowa ( W ) 150
Pasmo przenoszenia ( Hz ) 44-24000
Konstrukcja
Podstawkowa TAK

Dzięki za pomoc.
 

benik

New member
Fajna, lekka konstrukcja. Tylko ta stabilność faktycznie może być problemowa, zwłaszcza jak małe dzieci w okolicy albo zwierzaki ;)
 
Do góry